Galaxy S5 Batarya Sorunu

Yol yaptı yol

Hectopat
Merhaba Sosyal, bir sorunum var acil olarak. Bataryayı değiştirmiştim ''Arbaks'' adlı marka kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır ama son 3 -4 aydır illallah ettirdi.
Son 2 aydır acayip hızlı bitiyor şarjı. Full mesela 1 saate bitiyor, yüzde 20-30 gibi kapanıyor. Ben şarjda da oynayan birisiyim. Zaten bataryada şişmiş yeni gördüm.
Bugün ise şarjı 80'den 2'ye düştü, kapanıp açılıyordu zaten. Açılınca bir ara 50 gösterdi, sonra kendi kendine yine kapandı açıldı. Acaba sadece bataryadan mı bu durum? Nasıl anlarım bunu? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal olmayan bataryalarda bu durumu yaşamanız doğal. Şişmiş batarya kullanılmaması gerekir. Ayrıca orijinal olmaması da diğer bir kötü etken. Kısa süre içerisinde orijinal bataryaya geçin.

Başka bir nedenden dolayı bu sorunu yaşadığınızı sanmıyorum.

Bataryanın patlama riski yüksek. Mümkünse genital bölgenizde çok tutmayın. Ayrıca da konuşmalarınızı mikrofon üzerinden yapın bu bir aylık süreçte.

Sonrasında belirttiğim gibi orijinal alın. Telefon şarjda iken telefonu kullanmayın. Aşırı ısındıracak uygulama ve oyunlardan kaçının.

Bataryanın patlama riski yüksek. Mümkünse genital bölgenizde çok tutmayın. Ayrıca da konuşmalarınızı mikrofon üzerinden yapın bu bir aylık süreçte.

Sonrasında belirttiğim gibi orijinal alın. Telefon şarjda iken telefonu kullanmayın. Aşırı ısındıracak uygulama ve oyunlardan kaçının.
Teşekkürler abim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı