Galaxy S5 Nasıldır?

aslanilker

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Size Galaxy s5 hakkında bilgi almak için açtım bu konuyu. Dün Evkur'dan S5 satın aldım onaylanması için 2 gün verdiler. Cihazın incelemelerine baktım şu ana kadar en iyi telefon olduğu söyleniyor HTC one (m8) ile kafa tutuşuyor sanırım. Telefonu almakla iyimi ettim acaba Note 3 düşünüyordum fakat bunu almaya karar verdim işlemci ve performans bakımından en iyi olduğu aşikar. Parmak okuma özelliği falan çok cezbetti açıkçası ve bir anda buna karar verdim. 15 taksit karşılığında ayda 160 TL ile senet yaptım. Sizce bu cihazın artı ve eksi yönleri nelerdir sizin görüşünüzle rica etsem benimle paylaşabilir misiniz ?

Kılıf almayı düşünüyorum zaten sağlam bir kılıf o konuda sıkıntı olmaz herhalde. Galaxy ace kullanıyordum önce ondada öyle demişlerdi çevremdeki arkadaşlarım fakat 4 yıl kullandım daha yeni yeni o işlem olmaya başlamıştı.
Yorumun için teşekkür ederim kardeşim sağ olasın ;)

Telefon ilk çıktığı zamanlarda şu kişinin cebinde patladı gibi haberler yayıldı dış ülkelerden.
Samsung bardağa baskı yapar gibi telefon üretiyor. Biraz daha geliştirmesi gerek, yalnız alır mısın diye sorarsanız ben alırım.

Ultra Güç Tasarrufu modu harika. Sırf onun için bile alınabilir telefon

Piyasası 1900 lira olan telefona 2400 lira verme konusunu hiç tartışmayacağım. Malzeme kalitesi ile plastik fetişlerini hedef kitle olarak seçen Samsung firmasının telefonlarını şahsen beğenmiyorum. Kaldı ki Galaxy S5 , tasarımı yüzünden mobil tasarım başkanının sonunu hazırlamış bir telefon. Keşke Xperia Z2 alsaydınız ama olan olmuş. Güle güle kullanın.

Piyasası 1900 lira olan telefona 2400 lira verme konusunu hiç tartışmayacağım. Malzeme kalitesi ile plastik fetişlerini hedef kitle olarak seçen Samsung firmasının telefonlarını şahsen beğenmiyorum. Kaldı ki Galaxy S5 , tasarımı yüzünden mobil tasarım başkanının sonunu hazırlamış bir telefon. Keşke Xperia Z2 alsaydınız ama olan olmuş. Güle güle kullanın.
Samsung'dan başka bir telefon alacağımı hiç düşünmüyorum yani teknik destek bakımından olsun her türlü imkana sahip bir marka. Teşekkür ediyorum.

Telefon ilk çıktığı zamanlarda şu kişinin cebinde patladı gibi haberler yayıldı dış ülkelerden.
Samsung bardağa baskı yapar gibi telefon üretiyor. Biraz daha geliştirmesi gerek, yalnız alır mısın diye sorarsanız ben alırım.

Ultra Güç Tasarrufu modu harika. Sırf onun için bile alınabilir telefon
Ultra güç tasarrufu modu konusunda gerçekten çok büyük bir devrim yapmış bir telefon. İlerleyen zamanlarda diğer telefonlarda bu projeyi üstlenirse batarya konusundaki sıkıntımızı da giderebileceğiz gibi düşünüyorum :) Samsung bu konuda yine üstünlüğünü ortaya koymuş bence. Yorumunuz için teşekkürler.

Note 3 de S5 de iyi telefon da yukarıda da dendiği gibi kenarları ya soyuluyor ya rengi gidiyor. Mutlaka kılıf ile kullanın derim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı