Galaxy S6 Türkiye Stock ROM İndirme Linkleri

S6 gibi bir cihaz alıp ROM işleriyle uğraşmak bana mantıklı gelmiyor, onun dışında bazı kişileri gerekli olduğu için paylaşmanız güzel :)

Hocam merhaba. Bu sürüm 5.1.1 yazıyor ama doğr umudur? Benim cihazım SM-G920FQ bununla uyumlu mudur ? Android 6.0.1 yaptıktan sonra şarj çabuk bitmeye ve cihaz çok ısınmaya başladı. Bunlara çözüm olurmu bu sürüm. Cevaplarsanız sevinirim indirmek için haber bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
6.0.1 sürümü mü ? Birde ben güncelleme alamiyorum yetkisiz bir yolla degistirildi hatası alıyorum. Bunu yüklesem düzelir mi ? Tesekkurler.

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlerle, S6 stock, Türkçe ROM dosyalarını paylaşacağım.

Orijinal, 4 dosyalı ROM'dur. Kesinlikle üzerinde hiçbir oynama yoktur. Dosyaları kendim temin ettim, kendim upload'ladım. Odin'in V3.10.6 sürümüyle kurmanızı tavsiye ediyorum. Kurduğunuzda tüm dosyalarınız silinekcektir. İstediğiniz takdirde, ROM'u kurmadan önce SmartSwitch ile yedeğini alabilirsiniz telefonunuzun.

İndirme bağlantıları:

• Model: SM-G920FQ
  • CSC: TUR
  • AP_G920FXXU3COJ1_CL5917605_QB6483737_REV02
  • BL_G920FXXU3COJ1_CL5917605_QB6483737_REV02
  • CSC_OJT_G920FQOJT3COJ1_CL5917605_QB6486751_REV02
  • CP_G920FXXU3COI9_CL5816106_QB6438203_REV02

Kurulum
  1. İndirdiğimiz stock ROM'u, Winrar'ın son sürümü ile istediğimiz bir dizine çıkartıyoruz.
  2. Odin'i açıyoruz.
  3. BL kısmına BL, AP kısmına AP, CP kısmına MODEM, CSC kısmına CSC ile başlayan dosyalarımızı seçiyoruz.
  4. Telefonu kapatıp, "ses kısma + home tuşu + güç tuşuna" basılı tutuyoruz Sasmung yazısı görünene kadar.
  5. Telefonu bilgisayara bağlıyoruz.
  6. Odin'de sol üstte "ID:COM" kısmı mavi olmuş ise buraya kadar bir sorun yok demektir.
  7. Options sekmesinde sadece "Auto Reboot" ve "F. Reset Time" seçeneğinin işaretli olduğundan emin oluyoruz.
  8. Start'a basıyoruz ve kurulum işlemimiz başlıyor.

Merhaba benim S6 arada kitleniyor, kalıyor. Reset atmak için uzun süre power tuşuna basmak zorunda kalıyorum ve bazen reset attığımda bile yeniden açılınca kilitleniyor bahsettiğiniz işlemi uygulasam düzelir mi ? Samsung S6 için gelen yeni güncellemeleri almaya devam edebiliyor muyuz ?

merhaba benım s6 edge yurtdışından geldi 925t modeli. bu romu atsam türkçeye dönermi bir sıkıntı yaşarmıyım ardından. olmazsa da sammobilde hangi sürümü yuklemem yeterli olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı