Galaxy S7 Cihazımın Ekranına Su Sızdı

Wisekiller97

Kilopat
Yer
Turkey
Merhabalar, Samsung Galaxy S7 cihazımı suya düşürdüm. Suyun derinliği yaklaşım 10 santim falandı. Düşmenin şiddetiyle sanırım kasası biraz oynadı ve tam tuş kilidin oradan yaklaşık 1-2 milimetre ekrana su sızmış. Şu anda herhangi bir zararı yok bana ama içeride o bir kaç damla suyun kalması beni tedirgin ediyor. Bu suyu nasıl çıkarabilirim? Ağzımla emdim ancak çok ince bir sızıntı sanırsam başarılı olamadım. Çözüm önerileri olan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantiye götürmenizi öneririm. Aksi taktirde garanti dışı olabilir. Götüremiyorsanız pirinç'i deneyebilirsiniz.

cihazı hiç açmayın pirince yatırın sabaha kadar dursun sonra garantisi devam eden bir cihaz ise servise götürün orda söker kurutma makinası vede gerekli ekipmanlarla müdahalesini yaparlar 1-2 içinde geri alırsınız.

Kurutma makinesiyle bir dene istersen ama en mantıklısı servise danışman.
Kurutma makinesi zarar verebilir diye düşünüyorum dediğiniz gibi en mantıklısı servise danışmak.

cihazı hiç açmayın pirince yatırın sabaha kadar dursun sonra garantisi devam eden bir cihaz ise servise götürün orda söker kurutma makinası vede gerekli ekipmanlarla müdahalesini yaparlar 1-2 içinde geri alırsınız.

Bu akşam pirince koydum sabah kadar bekleyeceğim sonra dediğiniz gibi servise götüreceğim. Garantisi devam etmekte. Teşekkürler öneriniz için.

Kurutma makinesi zarar verebilir diye düşünüyorum dediğiniz gibi en mantıklısı servise danışmak.

Bu akşam pirince koydum sabah kadar bekleyeceğim sonra dediğiniz gibi servise götüreceğim. Garantisi devam etmekte. Teşekkürler öneriniz için.
haa bu arada garantiye girmez parasını verin öyle halledelim derlerse itiraz edin ama kavga çıkarmaya çalışmayın yine olmadımı 20 tl'ye halledelerler bence sonuçta söküp kurutup geri verecekler parçalar sudan etkilenmediyse.

Bugün bir telefoncuya sordum dediki S7 cihazların ön paneli cam olduğu için düşmenin etkisiyle su değilde hava sızdığını söyledi o yüzden su damlası gibi gözüktüğünü söyledi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı