Galaxy S7'den Galaxy M31S'e geçiş yapılır mı?

Mehmet_M

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Paramaribo / Surinam
Daha fazla  
4 senedir Galaxy S7 32 GB kullanıyorum ve gerek depolama, gerek batarya ve gerekse güncelliğini yitirmiş olmasından dolayı uygun fiyatlı bir telefona geçmeyi düşünüyorum. Clash of Clans ve bazı hafif oyunlar haricinde oyun oynayan birisi değilim. Twitter, WhatsApp, Chrome ve Google Haritalar'ı aktif olarak kullanıyorum. M31s nasıl olur sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 senedir Galaxy S7 32 GB kullanıyorum ve gerek depolama, gerek batarya ve gerekse güncelliğini yitirmiş olmasından dolayı uygun fiyatlı bir telefona geçmeyi düşünüyorum. Clash of Clans ve bazı hafif oyunlar haricinde oyun oynayan birisi değilim. Twitter, WhatsApp, Chrome ve Google Haritalar'ı aktif olarak kullanıyorum. M31s nasıl olur sizce?
Custom Rom ile 1-2 sene daha kullanılabilir, batarya için geçecekseniz M31s güzel seçim ana performansı memnun etmeyebilir.

S7 modelinden M31S modeline kesinlikle geçilmez. Geçiş yapacaksanız daha üst düzey telefonlara geçiş yapınız.
Sebebi nedir? Pek oyun oynayan birisi değilim, özellikle ekran boyutu, batarya ve depolama sebebiyle geçiş yapmayı düşünüyorum. Yakın bütçelerde önerileriniz nedir? M51 olabilir mi?

Son düzenleme:
Bu dediğiniz işlemleri S7 yapamıyor mu da ? Aktif olarak kullanıyorum hâlâ ilk gün gibi desem yalan olmaz. Peformans, kamera ekran kalitesi açısından kesinlikle geçmeye değmez.

Bu dediğiniz işlemleri S7 yapamıyor mu da ? Aktif olarak kullanıyorum hâlâ ilk gün gibi desem yalan olmaz. Peformans, kamera ekran kalitesi açısından kesinlikle geçmeye değmez.
Sim ve SD kart okuma problemleri, soğuk havada ekranın temassızlık varmışcasına sönüp yanması, bataryanın ömrünü yitirmesi gibi sorunlar var. Medyayı bulutta depolamama rağmen dahili hafıza da yetmiyor keza.

Sim ve SD kart okuma problemleri, soğuk havada ekranın temassızlık varmışcasına sönüp yanması, bataryanın ömrünü yitirmesi gibi sorunlar var. Medyayı bulutta depolamama rağmen dahili hafıza da yetmiyor keza.
Anladım. Bu sorunların çözülmesi ne kadar tutuyor peki ? Az daha idare edip daha üst bir modele geçebilirsiniz, acil ihtiyacınız yoksa ve bütçece ekleme düşünceniz varsa. Aksi takdirde dediğiniz modelleri alabilirsiniz.

Geri
Yukarı