Galaxy Tab 4 T230 oyun performansı sorunu

HazarBaba

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Samsung Galaxy Tab 4 T230 tabletim her oyunda kasıyor. Tabletimin Asphalt 8 testine baktım kasmıyor ama benim tabletim kasıyor. Artık sinir oldum kıracağım sonunda. Merak edenler için tabletimde hiçbir virüs programı yok temizleme uygulaması yok. Sadece bir oyun var.

Yeni mi aldın ?
Yani yeni almadıysan bi virüs programı indirerek taratabilirsin yavaşlamıştır zamanla.

Belki SD kart varsa onda bir virüs vardır. Tabletimde virüs yok demeniz saçma çünkü interette gezerken bile saçma sapan sitelerden dolayı virüs kapabiliyor tablet. CCleaner ile tarayın tableti.

Belki SD kart varsa onda bir virüs vardır. Tabletimde virüs yok demeniz saçma çünkü interette gezerken bile saçma sapan sitelerden dolayı virüs kapabiliyor tablet. CCleaner ile tarayın tableti.
Dostum sd kart kullanmıyorum şimdi bir taratacağım ama yeni aldığımdada böyleydi acaba sahte olabilir mi ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı