Galaxy Tab S8+ vs Matepad Pro 12.9

Thersha

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, çok kararsız birisi olarak şimdi de bu iki cihaz arasında kaldım. Samsung Tab S8+ alırsam tabletin kendisi, klavyeli kılıf ve koruma camı yaklaşık 16.000₺ civarına geliyor. Matepad alırsam tabletin kendisi, klavyeli kılıf, bluetooth mouse, Watch GT 2, Freebuds 4 neredeyse aynı fiyata geliyor. Huawei tarafında Google servislerinin olmaması çok sıkıntı çıkarır mı? Sanırım Huawei'nin işlemcisi daha kötü ama işlemci gücünü çok kullanan bir program kullanmayacağım.

Selam, çok kararsız birisi olarak şimdi de bu iki cihaz arasında kaldım. Samsung Tab S8+ alırsam tabletin kendisi, klavyeli kılıf ve koruma camı yaklaşık 16.000₺ civarına geliyor. Matepad alırsam tabletin kendisi, klavyeli kılıf, Bluetooth mouse, Watch GT 2, FreeBuds 4 neredeyse aynı fiyata geliyor. Huawei tarafında Google servislerinin olmaması çok sıkıntı çıkarır mı? Sanırım Huawei'nin işlemcisi daha kötü ama işlemci gücünü çok kullanan bir program kullanmayacağım.

Air 4?

Android tarafına daha sıcak bakıyorum. Samsung Tab S8+'ın ekranı çok daha iyi Super Amoled, 120hz var. Ayrıca DeX modu ile neredeyse masaüstü bir cihaza dönüşüyor. Samsung alacak gibiyim ama Huaweinin fiyatının daha ucuz olması aklımı karıştırdı.
Tamam hocam ya neden bu kadar yükseldin 😂.

Yeni konular

Geri
Yukarı