Galaxy Tab SM-T510 IMEI numarası nereden bulunur?

• Konuyu başlatan Rhfet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B

Rhfet

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Eski olan tabletim SM-T510 hala çalışır vaziyetteydi, ben de annemin hesaplarını tablete geçirip eski hesaplarıma dair her şeyi silmiştim. Ama sonrasında Samsung hesabımda eski fotoğraflarımın olduğunu hatırlayana kadar. Hesaba giriş yapmak istediğimde eski numaramı istiyordu fakat eski numaram olduğu için "Numaraya Erişimim Yok" seçeneğine tıkladım. Benden tabletin IMEI ve Seri numarasını istedi fakat tabletin IMEI numarasını bulamıyorum. Delirdim resmen tableti parçalıcam her yerde didik didik arıyorum. Tabletin kutusuna baktım, ayarlara girdim orda yok, internete baktım bir Allâh'ın kulu video, makale yüklememiş bile resmen. Ben bu tabletin IMEI numarasını nasıl öğrenirim o Samsung hesabında bir sürü fotoğraf ve video kayıtları var.

Gelişme: Az önce öğrendim hesapta sadece benim fotoğraflarım değil, annemin, ablamın, yiğeniminde bir çok fotoğrafı varmış. Sadece onlar değil bir sürü fotoğraf varmış artık koskoca Samsung hesabına nasıl sığdırdılarsa 38 GB koca bir sülale arşivi yatıyormuş orada 😐

Son düzenleme:
SIM kart takılıyor muydu ona?
Takılıyorsa arama numara çevirme uygulamasında *#06# yap yoksa mağzadan indir.
ayarlar hakkında kısmından cihaz bilgisinde de yazıyor olması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı