Galaxy Tab'e root attım Samsung yazısında kalıyor açılmıyor

Dogukan King

Decapat
Daha fazla  
Galaxy Tab'e cihazıma root atıcaktım normalde sürümü ayarlarda SM-T562 gözüküyor ama internette bunun root dosyası yok.
Power-ses azaltma-Home kombinasyonunu yaptığımda açılan yerde sürüm SM-T561 gözüküyordu bende onu indirdim. Odin 3.13.1 ile yaptım. Pass! yazdı onayladı ama 4 saniyede oldu bu olay ve şu an tablet açılmıyor Samsung Galaxy Tab'e yazısında kalıyor. Nasıl geri çalıştırıcam, Android sürümü çok düşük yükseltmek istiyorum rootu nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soft brick yapmışsınız sanırım. Bu arada SM-T562 yok demişsiniz ama Samsung'un kendi sitesinde var. Bunu deneyin. Bu Stock ROM. ROM attıktan sonra rootlayın. Android sürümü o kadar düşük olan cihazlarda genelde KingRoot işe yarıyor. Önce tableti çalışır hale getirip bir deneyin.
Sanırım bu sizin aradığınız konu. Aynı sorunu yaşamış birisi var. Ancak çözememiş.

Son düzenleme:
Soft brick yapmışsınız sanırım. Bu arada SM-T562 yok demişsiniz ama Samsung'un kendi sitesinde var. Bunu deneyin. Bu stock ROM. ROM attıktan sonra rootlayın. Android sürümü o kadar düşük olan cihazlarda genelde kingroot işe yarıyor. Önce tableti çalışır hale getirip bir deneyin.
Sanırım bu sizin aradığınız konu. Aynı sorunu yaşamış birisi var. Ancak çözememiş.

Dostum bu attığın SamMobile sitesine girdim indirmek için inatla Premium al diyor, indiremedim.
Bu stock ROM'u nasıl atacağım, nereden indirebilirim, burası olmuyor. Tablet o zamandan beri kapalı çalışmıyor.

Dostum bu attığın SamMobile sitesine girdim indirmek için inatla Premium al diyor, indiremedim.
Bu stock ROM'u nasıl atacağım, nereden indirebilirim, burası olmuyor. Tablet o zamandan beri kapalı çalışmıyor.
Maalesef bazı sürümlerde Premium istiyor. Benim telefonum için son sürümde istiyordu. Aynısını bu siteden indirmiştim. Buraya göz atın isterseniz.
Galaxy Tab E firmware download: fast and free Stock ROM links (nerdschalk.com)

Yeni konular

Geri
Yukarı