Galaxy Watch 42mm vs Galaxy Watch 46mm vs Galaxy Watch Active2

Salih Efe Ergür

Hectopat
Aslında bu soruma cevap alsam direk Watch Active2 alacağım ama kimseye soramadım. Bileğimi nedense kapı kenarlarına falan çok fazla çarpıyorum. Watch Active2'nin ekranını koruyacak bezel gibi bir şey de yok. Kırılma/Çizilme olur mu?

Merhaba. Koruyucu etiketler var. Onlari kullanirsaniz cizilmez. Ekstra olarak zaten cizilmeye dirençli cam kullaniliyor. Cizilmesi zor oluyor. Samsung Gear Sport kullaniyorum. Tek sorunu kordon. Duzgun bir kordon ile cizilmemesi icin olan etiketlerden alirsaniz harika bir sekilde kullanirsaniz. Bu arada bezelli bir saat daha guzel bence. Hem kullanis acisindan hem de dediginiz gibi koruma acisindan harika oluyor. Bileginiz inceyse Watch 42mm, kalinsa Watch 46mm almaniz bence daha iyi olur. Ama siz bilirsiniz.

Merhaba. Koruyucu etiketler var. Onlari kullanirsaniz cizilmez. Ekstra olarak zaten cizilmeye dirençli cam kullaniliyor. Cizilmesi zor oluyor. Samsung Gear Sport kullaniyorum. Tek sorunu kordon. Duzgun bir kordon ile cizilmemesi icin olan etiketlerden alirsaniz harika bir sekilde kullanirsaniz. Bu arada bezelli bir saat daha guzel bence. Hem kullanis acisindan hem de dediginiz gibi koruma acisindan harika oluyor. Bileginiz inceyse Watch 42mm, kalinsa Watch 46mm almaniz bence daha iyi olur. Ama siz bilirsiniz.
Ben de Gear Sport kullanıyorum, Galaxy Watch3 tanıtıldığından beri arayüz biraz yavaşladı, bu yüzden değiştirmeye karar verdim.
Buna bakmıştım, yorumları çok kötü.

Galaxy Watch active2'yi halihazırda kullanıyorum şu an alacak olsam ya paslanmaz çelik modelini ya da Galaxy Watch 46mm alırdım daha karizma duruyor sanki onlar :) bu arada koruyucusuz kullanıyorum bir kere çok kötü düştü sadece yan alüminyum kasada nokta kadar iz oldu dayanıklı camı.

Yeni konular

Geri
Yukarı