Galaxy Watch 46mm Alınır Mı?

Birkan Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, sizce alınır mı? Ben tasarım olarak aşırı aşırı beğeniyorum ve çok istiyorum. Böyle tasarımlı bir saat bulamadım (Gear S3 içinde geçerli). Sizce bu saat bu fiyata alınır mı, ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alınır ama Gear S3 almak daha mantıklı olur çünkü diğeri neredeyse 2 katı ve bir saate yaklaşık 2000 tl vermek biraz mantıksız kalıyor.
Bir saate 2 bin lira vermek mantıksız değil.

İlk akıllı saatin olacak ise 400-500 liralık bir saat almanı öneririm. Sıkılabilirsin çünkü.

Bir saate 2 bin lira vermek mantıksız değil. İlk akıllı saatin olacak ise 400-500 liralık bir saat almanı öneririm. Sıkılabilirsin çünkü.
Neresi mantıklı bunun sadece kalp atış hızını, mesajları, hava durumunu gösteren bir saate 2 bin lira vermek mi daha mantıklı yoksa bin liralık olan aynı işlevleri yapan mı şimdi diyecek yok onun bilmem ne özelliği var bir saatten beklenti olabilir ki.

Neresi mantıklı bunun sadece kalp atış hızını, mesajları, hava durumunu gösteren bir saate 2 bin lira vermek mi daha mantıklı yoksa bin liralık olan aynı işlevleri yapan mı şimdi diyecek yok onun bilmem ne özelliği var bir saatten beklenti olabilir ki.

Akıllı saate 2 bin lira vermek mantıksız diyebilirsin ama kendinden düşünme. Bütçeyle alakalı bir durum.

Hocam 1000 TL ye Gear S3 bulsam direkt alacağım ama yok bir tek TURKCELL'de 1600 TL. Ne yapsam gerçekten bilmiyorum saatler çok pahallandı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı