GamaKay MK61 2021'de alınır mı?

Lilimori

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Uzun araştırmalarım sonucu kendime en uygun klavye olarak GamaKay MK61'de karar kıldım fakat fiyatı son zamanlarda çok arttı. Fiyatına göre hala alınabilir derseniz almayı düşünüyorum. Değilse bu fiyat bandında başka bir model arayışına gireceğim, ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Uzun araştırmalarım sonucu kendime en uygun klavye olarak GamaKay MK61'de karar kıldım fakat fiyatı son zamanlarda çok arttı. Fiyatına göre hala alınabilir derseniz almayı düşünüyorum. Değilse bu fiyat bandında başka bir model arayışına gireceğim, ne dersiniz?

Alternatif olarak söylemek isterim, Royal Kludge Connect Game sayesinde Türkiye'ye geldi.

2021'de alınır mı dediğin zaten 2021'de çıkan bir model heh sanki çok eskiymiş de soruyormuşsun gibi.
Ben çıktığı aylar ile şimdiler arasındaki fiyat farkıyla ilgili bir şey sormuştum. 2021 moderatörün eklemesi.
Alternatif olarak söylemek isterim, Royal Kludge Connect Game sayesinde Türkiye'ye geldi.
Hocam hiç bilmediğim bir switch, kullanana falan da rast gelmedim nasıldır?

Ben çıktığı aylar ile şimdiler arasındaki fiyat farkıyla ilgili bir şey sormuştum. 2021 moderatörün eklemesi.

Hocam hiç bilmediğim bir switch, kullanana falan da rast gelmedim nasıldır?
Royal Kludge'ın kendi yaptığı red switch'tir.
Gayet güzel bir klavye, Brown switch önermem ama. Alternatif olarak GK61'e bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uzun süredir kullanan kişiler var ve memnunlar. Gayet kaliteli ancak son üretimlerinde sorunları çıktı.

550₺'yi hak etmiyor zaten. GamaKay K61 ve K66 modelleri var onları alın bunun yerine. Bu ürün 420₺ iken parasını hak ediyordu.

Her üründe olan şeyler GK500'de zamanında iyiydi ancak bir süre sonra yeni üretimlerinde sorun çıktı.
konu kilitlenebilir parasını haketmiyormuş

Yellow Switch vergilerle 630 TL'ye geliyor. Yani 200 TL'den fazla bir artış söz konusu. Anlamıyorum bir ürün tutunca neden hemen fiyatını böyle uçuruyorlar.

605₺'ye geliyor.

Türkiye direkt teslim seçeceksiniz 622₺ ediyor. 17₺ indirim uygulanıyor dediğine göre ekstra bir vergi olmadan 605₺'ye geliyor.

Siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı