GamaKay MK61 almaya değer mi?

Bütçe
600tl
Bende TKL istiyorum aslında ama 600TL bütçe ile alınabilecek RGB TKL klavye yok denilecek kadar az bir önerin var mı?
Epomaker, womier, geek, skylong modellerine bakabilirsin GK87 yada SK87 olabilir belki.
herkes mk61i yellow öneriyor
Herkesin ne onerdigi beni ilgilendirmiyor. Ben sadece kafa karisikligi olmamasi icin yazdim o mesaji. Asil o cok begenilen Gateron Yellow switchler mekanik olanlar. Optik olanlar cok daha hafif linear switchler. Kullandinmi daha once bilmiyorum ama ciddi fark var optik ve normal yellowlar arasinda basim kuvveti olarak.

Epomaker, womier, geek, skylong modellerine bakabilirsin GK87 ya da SK87 olabilir belki.

Herkesin ne onerdigi beni ilgilendirmiyor. Ben sadece kafa karisikligi olmamasi için yazdim o mesaji. Asil o cok begenilen gateron yellow Switch'ler mekanik olanlar. Optik olanlar cok daha hafif linear Switch'ler. Kullandinmi daha once bilmiyorum ama ciddi fark var optik ve normal yellowlar arasinda basim kuvveti olarak.

Ben Red kullanıyorum şu an dokunmadan algılıyor bazen yellow optic Outemu Red Switch'ten daha mı hafif.

Yeni konular

Geri
Yukarı