Gamakay MK61 nasıldır?

Quanic

Kilopat
Makaleler
2
Yer
PCMR diyarı
Daha fazla  
Az önce @TÇB hocamın tavsiyesi üstüne gördüm. Preorder yeni açılmış bir model. 328 TL gibi bir fiyata gateron optik Switch'leri ve pbt keycap üstelik Bluetooth ve Type-C olduğu yazıyor. Yetmezmiş gibi %100 waterproof ve IP84 sertifikası var. Böyle bir şey mümkün mü? Green gateron optik seçeneği konmuş ancak gerçekte öyle bir Switch bulunmamakta. Klavye güvenilir midir? Alınır mı? @hadwiger hocam siz bu işlerden anlarsınız bir el atın. Vallahi 10 dakkikaya sipariş geçeceğim bu gidişle.

Öncelikle Gateron yeşil switch var. Gamakay iyi markadır ve bu ürün araştırdığım kadarıyla yeni çıkmış. Ön sipariş olduğu için ucuz. Alınabilir gibi duruyor. Banggood'da sahte ürünler satılmıyor diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle Gateron yeşil switch var. Gamakay iyi markadır ve bu ürün araştırdığım kadarıyla yeni çıkmış. Ön sipariş olduğu için ucuz. Alınabilir gibi duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam 35 gram ne demek ya. Tamam kalsın. Yellow switchler 40 siparişe ulaşmış ve fiyatı artıyor sipariş vermem gerek acilen :) Kötü çıkarsa diye de korkuyorum açıkcası. Strafeden sonra f tuşlarının gitmesi zor olacak. Ama bu tasarım ve özelliklere değer mi bilemiyorum.

Hocam 35 gram ne demek ya. Tamam kalsın. Yellow switchler 40 siparişe ulaşmış ve fiyatı artıyor sipariş vermem gerek acilen :) Kötü çıkarsa diye de korkuyorum açıkcası. Strafeden sonra f tuşlarının gitmesi zor olacak. Ama bu tasarım ve özelliklere değer mi bilemiyorum.
En kötü iade edersiniz. Şahsen ben alırdım.

En kötü iade edersiniz. Şahsen ben alırdım.
100 Siparişte fiyatı artacak elemanın bir de. Nasıl sistem ya vallahi elim gidiyor zor tutuyorum kendimi almamak için.
Banggood ve Amazon diğer yurt dışı sitelerine göre iade konusunda başarılı.
Hocam öyle ama vergi iadesi alırsan iade kargosunu bize kitliyorlar. PTT de fırsatçılık yapıyor biraz. CK 104 iade ederken 140 tl vermiştim. Ücretli kargo alsam 30 tl ekleniyordu.

100 Siparişte fiyatı artacak elemanın bir de. Nasıl sistem ya vallahi elim gidiyor zor tutuyorum kendimi almamak için.

Hocam öyle ama vergi iadesi alırsan iade kargosunu bize kitliyorlar. PTT de fırsatçılık yapıyor biraz. CK 104 iade ederken 140 tl vermiştim. Ücretli kargo alsam 30 tl ekleniyordu.
Hocam param olsaydı alırdım. Sizi bilemem fakat Gamakay iyi markadır. Sorun olacağını zannetmiyorum.

Hocam param olsaydı alırdım. Sizi bilemem fakat Gamakay iyi markadır. Sorun olacağını zannetmiyorum.
Hocam biraz araştırıcam sanırım klavyeyi. Bu akşam veya yarın sipariş verebilirim bilmiyorum iyi değerlendirmem gerek. Şimdi f tuşları da benim için önemli zaten bunun için konu açmıştım. Tam klavyeye yönelip tamam trust alıyorum derken bunu çıkardınız karşıma afalladım kaldım. Bu özellikler bu şıklık karşısında ne yapıcam bilemedim. Size de güveniyorum şimdi ama f tuşları olmayacak ben nasıl GW2 oynayacağım bununla. Aklımda deli sorular :D

Hocam biraz araştırıcam sanırım klavyeyi. Bu akşam veya yarın sipariş verebilirim bilmiyorum iyi değerlendirmem gerek. Şimdi f tuşları da benim için önemli zaten bunun için konu açmıştım. Tam klavyeye yönelip tamam trust alıyorum derken bunu çıkardınız karşıma afalladım kaldım. Bu özellikler bu şıklık karşısında ne yapıcam bilemedim. Size de güveniyorum şimdi ama f tuşları olmayacak ben nasıl GW2 oynayacağım bununla. Aklımda deli sorular :D
İçim rahat olsun diyorsanız Trust alın. Eğer ben tuşlarım silinmesin, Gateron switch olsun, %60 olsun ve daha kaliteli olsun diyorsan al derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı