GamaKay MK61 vs K61 vs K66

turkpeople

Picopat
Arkadaşlar merhaba. Başlığa 3 tane klavye yazdım. Hepsinin linkini aşağıya bıraktım. Aralarından hangisi daha iyidir? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
K66.
Not: Gamakay K61 ile Gamakay K66 arasından seçim yapmanı öneririm. 5 tuş hariç fark yok diye biliyorum. Gamakay MK61'de sadece Optik switchlerle değiştirebiliyor switchleri.

Son düzenleme:
KS
turkpeople

turkpeople

Picopat
K66.
Not: Gamakay K61 ile gamakay K66 arasından seçim yapmanı öneririm. 5 tuş hariç fark yok diye biliyorum. Gamakay MK61'de sadece optik Switch'lerle değiştirebiliyor Switch'leri.

Hocam Switch değiştirme olayını anlamadım yani MK61 alırsam Switch'ler bozuk falan çıkarsa Switch'leri değiştiremeyecek miyim?

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Hocam Switch değiştirme olayını anlamadım yani MK61 alırsam Switch'ler bozuk falan çıkarsa Switch'leri değiştiremeyecek miyim?
Değiştirebileceksin fakat sadece Optik switchlerle değiştirebileceksin. Yani çok fazla bir alternatif olmayacak optik olmayan switchlere göre.

KS
turkpeople

turkpeople

Picopat
Değiştirebileceksin fakat sadece optik Switch'lerle değiştirebileceksin. Yani çok fazla bir alternatif olmayacak optik olmayan Switch'lere göre.

Hocam peki dediğim gibi bir olayın olma ihtimali yüzde kaçtır (Switch'lerin bozuk çıkma ihtimali)?

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Hocam peki dediğim gibi bir olayın olma ihtimali yüzde kaçtır (Switch'lerin bozuk çıkma ihtimali)?
Bilemiyorum fakat bozuk gelirse iade edersiniz en kötü. İade ile uğraşmam derseniz internetten switch alırsınız.

KS
turkpeople

turkpeople

Picopat
Bu ihtimalden korkuyorsanız Hepsiburada yurt dışı kısmından alabilirsiniz iade süreci daha kolay olur.

Hepsiburada'da bu ürünü bulamadım siz bulduysanız link atar mısınız?

Yukarı