Game Booster Kasalara Ön Yargısı

Bana MSİ ve Bunun arasında ne olduğunu açıklar mısın sadece? Bu kasanın neresi çöp? Neresi??
1-) Malzeme ; MSI, Zalman gibi markalar, kasa üretiminde metal, çelik gibi kaliteli, sağlam malzemeler kullanırken Gamebooster gibi markalar plastik gibi sağlam olmayan, kalitesiz malzemeler kullanıyor. Hatta youtube'da sert plastik kullandığına dair bir videoya bile rastladım.

2-) Fan ; Fanların hava akışı konusunda bir sorun yaratacağını ben de düşünmüyorum. Ama fanın hava akışı kalitesini belirlemez. Kötü üretim = kötü fan. Bu tür markalar neden hep düşük fiyatlara ürün satıyorlar dersiniz? Neden 200 TL'ye Gamebooster PSU almak yerine PSU'ya 400-500 TL veriyoruz? Bunu bir düşünün.

3-) Kullanıcı şikayetleri ; Bu kasaları alan çoğu kullanıcı şikayetçi oluyor. Bir kullanıcının fanlarından birinin aydınlatması bozulmuştu. Diğerin jak girişi çalışmıyor. Falan filan. Bunlar sadece iki tane örnek.

Hala kalitesiz bir markayı nasıl savunabiliyorsunuz? Aklım almıyor.

Dostum hava akışı zaten efsane.
Arkadaşım sen laftan anlamıyor musun? Yukarıda en ince detayına kadar bir kasanın kalitesini sadece hava akışının değil, malzeme kalitesi, fanların kalitesi gibi etkenlerinde belirlediğini belirttim. Hala hava akışı efsane diyorsun.

1-) Malzeme ; MSI, Zalman gibi markalar, kasa üretiminde metal, çelik gibi kaliteli, sağlam malzemeler kullanırken Gamebooster gibi markalar plastik gibi sağlam olmayan, kalitesiz malzemeler kullanıyor. Hatta youtube'da sert plastik kullandığına dair bir videoya bile rastladım.

2-) Fan ; Fanların hava akışı konusunda bir sorun yaratacağını ben de düşünmüyorum. Ama fanın hava akışı kalitesini belirlemez. Kötü üretim = kötü fan. Bu tür markalar neden hep düşük fiyatlara ürün satıyorlar dersiniz? Neden 200 TL'ye Gamebooster PSU almak yerine PSU'ya 400-500 TL veriyoruz? Bunu bir düşünün.

3-) Kullanıcı şikayetleri ; Bu kasaları alan çoğu kullanıcı şikayetçi oluyor. Bir kullanıcının fanlarından birinin aydınlatması bozulmuştu. Diğerin jak girişi çalışmıyor. Falan filan. Bunlar sadece iki tane örnek.

Hala kalitesiz bir markayı nasıl savunabiliyorsunuz? Aklım almıyor.
1. Hatan, Jak slotları tek bir yerden çıkar ve tüm firmalara dağıtılır, 2. Kasada plastik mi kullanılıyor gerçekten, emin misin? Daha önce görmedin bile kasayı.

Kasayı kullanıyorum R5 2600 ve RX590 ikisi de 75-80 dereceyi geçmiyor Adana'da yaşıyorum bu sıcak havalarda çok normal hava akışı mükemmel bunu geçelim.
Bir sürü RGB modu var ve ışık şiddeti gayet güzel bu da çok iyi bunu da geçelim.
Jack USB 3.0 gibi girişler sağlam duruyor bir sıkıntıya rastlamadım bu da iyi.
Kasayı 370 TL gibi bir fiyata aldım ve emin olun bu fiyata alınacak en yakışıklı kasa.
Bu arada camı hariç her tarafı aluminyum.

Benim burada işim bitti. Konu sahibi laftan anlamıyor. Net. Diyoruz ki "Onlar kalitesiz, bunlar kaliteli. Aynı fiyata kaliteli olan varken neden kalitesiz olanı alasın?". Hala bana diyor ki "Hava akışı efsane".

Kendi bildiğini okumayı bırak. Azıcık laftan anla. İyi forumlar.

Laftan anlamazsınız gerçekten, bu kasanın önemli etkeni fanları tutunca inat edip dönmeye çalışıyor mu? Fan kaliteli. Tokmak ile vurunca yamulma olmuyor mu? Ateş tutunca boyası kalkınca metal mi çıkıyor? Boyası kokmuyor mu? Kasa kalitelidir.

Sen bu kasa ile savaşa gitmiyorsan senin işini görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı