GAME+ çamur görüntü

İşletim sistemi
Windows 10

ExarKun

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar ,geçen gün GAME+ Premium üyelik satın aldım fakat her oyunda çamur görüntüden başka bir şey görünmüyor. VDSL 50Mbps paketim var ve evime 45 Mbps internet geliyor. Bilgisayarım Ethernet ile bağlı. Bu soruna çözüm önerileriniz var mı?

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    41,4 KB · Görüntüleme: 91
  • 4.PNG
    4.PNG
    111,7 KB · Görüntüleme: 86
  • 5.PNG
    5.PNG
    25 KB · Görüntüleme: 119
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3 MB · Görüntüleme: 123
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    26,4 KB · Görüntüleme: 123
Son düzenleyen: Moderatör:
Kare kaybınız var. Büyük ihtimalle orada yazan %0.2'den çok daha fazla. Oyundayken CTRL+SHIFT+F6 yaparsanız ekranın üst tarafında siyah arkaplanda bağlantı bilgileriniz gözükecektir. Oradan pinginize, paket kaybınıza ve aktif olarak indirme hızınıza erişebilirsiniz. Bir oyuna girdiğinizde bana CTRL+SHIFT+F6 yaptıktan sonra SS atar mısınız?

Kare kaybınız var. Büyük ihtimalle orada yazan %0.2'den çok daha fazla. Oyundayken CTRL+SHIFT+F6 yaparsanız ekranın üst tarafında siyah arkaplanda bağlantı bilgileriniz gözükecektir. Oradan pinginize, paket kaybınıza ve aktif olarak indirme hızınıza erişebilirsiniz. Bir oyuna girdiğinizde bana CTRL+SHIFT+F6 yaptıktan sonra SS atar mısınız?
Tabi hemen atıyorum.
5 GHz açık mı?
Modemim 2.4Ghz destekli.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-20_003431.png
    resim_2021-07-20_003431.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 71
SNR değeri çok düşük 10 ya da üzeri olması gereken değer 8 civarında. Normalde almanız gereken hız 30 Mbit civarında olmalı. Çok fazla paket kaybı yaşıyorsunuzdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı