Game Garaj Blaster 4TN Isınır Mı?

-M.1618

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese merhaba. Game Garaj firması hakkında çok fazla paylaşım olmadığı ve bu konu hakkında tam bilgi sahibi olmadığım için bu konuyu açma gereksinimi duydum. Acaba 4TN modelinde belirtilen işlemci ve ekran kartı ile ısınma problemi yaşar mıyım? Teşekkür ediyorum.
(Not: Özelleştirme yaparak 16 GB bellek ile almayı düşünüyorum.)

• i5 9300H
  • 15,6" 60Hz
  • GTX 1650 4 GB
  • 8 GB 2666 MHz
  • 256 GB NVMe M.2 SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirtilen işlemci gayet güzel ısınan, kış aylarında kombi masrafını azaltan bir işlemci :D

Şaka bir yana, genelde H serisi işlemciler ısınıyor. 80-90 dereceyi gözden çıkartın bu modeli alırken. Bileşenler güzel gözüküyor. Markadan şüpheliyim. Yeni bir marka sonuçta.

Öncelikle herkese merhaba. Game Garaj firması hakkında çok fazla paylaşım olmadığı ve bu konu hakkında tam bilgi sahibi olmadığım için bu konuyu açma gereksinimi duydum. Acaba 4TN modelinde belirtilen işlemci ve ekran kartı ile ısınma problemi yaşar mıyım? Teşekkür ediyorum.

• i5 9300H
  • 15,6" 60Hz
  • GTX 1650 4 GB
  • 8 GB 2666 MHz
  • 256 GB NVMe M.2 SSD
Cihazlar daha yeni olduğu için kimse net bir yorumda bulunamaz fakat Monster ortada. Ben MSI GS73VR 6RF (2016 ya da 2017'nin en ince Gamebook'u) kullanırken arkadaşımda Monster cihaz vardı. Bende 6700HQ+1060, onda 8750H+1060 vardı. Onun cihazı fan açtığında oyunlarda, aynı odada yan yana otururken sesimi yükseltmek zorunda kalıyordum. Fakat MSI daha ince olmasına rağmen böyle bir ses sorunu yoktu. Soğutma ve sessizlik konusunda ne kadar başarılı olduğunu zaman gösterir fakat Monster bile tercih etmek daha mantıklı. Bu arada hatırlatayım bilmeyen arkadaşlar için, Monster Türk markasıdır, fakat sanırım hisseleri yabancılara ait.

Cihazlar daha yeni olduğu için kimse net bir yorumda bulunamaz fakat Monster ortada. Ben MSI GS73VR 6RF (2016 ya da 2017'nin en ince Gamebook'u) kullanırken arkadaşımda Monster cihaz vardı. Bende 6700HQ+1060, onda 8750H+1060 vardı. Onun cihazı fan açtığında oyunlarda, aynı odada yan yana otururken sesimi yükseltmek zorunda kalıyordum. Fakat MSI daha ince olmasına rağmen böyle bir ses sorunu yoktu. Soğutma ve sessizlik konusunda ne kadar başarılı olduğunu zaman gösterir fakat Monster bile tercih etmek daha mantıklı. Bu arada hatırlatayım bilmeyen arkadaşlar için, Monster Türk markasıdır, fakat sanırım hisseleri yabancılara ait.
Hisseler'i yabancılara ait değil çinli bir firmadan notebook alıp marka basıyorlar.

MSI GL65 LEOPARD 10SCXR Laptop var. Fanlar otomatikte BF3'de CPU 85 dereceyi görüyor. Bu sıcaklık değerleri normal.
Muhtemelen Gamegaraj da bu civarlarda ısınıyordur. Marka ve kalitesini bilemem ama.

Öncelikle herkese merhaba. GameGaraj firması hakkında çok fazla paylaşım olmadığı ve bu konu hakkında tam bilgi sahibi olmadığım için bu konuyu açma gereksinimi duydum. Acaba 4TN modelinde belirtilen işlemci ve ekran kartı ile ısınma problemi yaşar mıyım? Teşekkür ediyorum.

• i5 9300H.
  • 15, 6" 60Hz.
  • GTX 1650 4 GB.
  • 8 GB 2666 MHz.
  • 256 GB NVMe M.2 SSD.

Kullandığı fanlar Abra A7 ile aynı galiba. Ama sadece fanlar.

Geri
Yukarı