Game garaj blaster 7TN alınır mı?

Alınır. Ama sanırım yeni bir firma olduğundan herhangi bir inceleme görmedim. Olumsuz yorumda görmedim :).
Problem yeni bir firma olması. Aynı özellikte başka markaların modelleri 2-3k daha pahalı. Henüz çok taze bir firma. Kararsız kaldım açıkçası. Güvenilirdir elbet ama zor durumda bize neler çektirir ona emin olamadım. Alıcıya güzel haklar vaat ediyor. Teknik servise gönderdiğiniz ürün 10 günden fazla kalırsa size yeni bir bilgisayar gönderiyorlar geçici olarak kullanmanız için. Bu açıdan bakarsak iyi bir firma gibi ama kararsızlık da bırakıyor insanda.

Bence güvenilir PC hocası hatta pollux diye bir sistemini tanıttı hatta yaz tatili olunca benim almak istediğim aquarius 5 an modeli bakacağım senin dediğin laptop Monster'da bir laptop gibi bunu bir sitede gördüm ve aynen öyleydi hemde monster da olandan daha iyiydi ve hem de daha ucuzdu iyi olan tarafı bu depolama alanında game garaj da olan512 GB NVMe M.2 monster da olan laptop 256 GB Samsung PM981A M.2 SSD ama şunu söylüyorum hangisinin yazma okuma hızı daha iyidir bilmiyorum.

Tabii öncelik monster ama monster'da stoklar uzun zamandır yenilenmiyor. Bu tarz dönemlerde hangisi tercih edilir? GameGaraj 200 tl cebinde kalsın aynı parçaları vereyim diyor resmen.
Hocam dediğim gibi Clevo'nun cihazlarına aşırı benziyor, donanımlar vs.'de aynı, yani aynı bilgisayar farklı firma. Hangisi ucuzsa onu tercih edebilirsiniz fakat Monster daha eski olduğundan benim için daha güvenilir, ayrıca teknik servisi de gayet iyi, seçim size kalmış.

Bence güvenilir PC hocası hatta pollux diye bir sistemini tanıttı hatta yaz tatili olunca benim almak istediğim aquarius 5 an modeli bakacağım laptop Monster'da bir laptop gibi bunu bir sitede gördüm ve aynen öyledi hem daha iyiydi ve hem de daha ucuzdu iyi olan tarafı bu 512 GB NVMe M.2 o laptop 256 GB Samsung PM981A M.2 SSD ama şunu söylüyorum hangisinin yazma okuma hızı daha iyidir bilmiyorum.
Monster'da 3500/2200 okuma yazma hızı var. Gamegaraj'da buna dair bir bilgi bulunmuyor. (Edit: Şimdi öğrendim. 1700/1450 okuma yazma hızına sahipmiş.) Bir de PC Hocası bu firmayı tanıtırken aşırıya kaçmış bana kalırsa. Reklam olduğu için o incelemeyi es geçtim diyebilirim.
Hocam dediğim gibi Clevo'nun cihazlarına aşırı benziyor, donanımlar vs.'de aynı, yani aynı bilgisayar farklı firma. Hangisi ucuzsa onu tercih edebilirsiniz fakat Monster daha eski olduğundan benim için daha güvenilir, ayrıca teknik servisi de gayet iyi, seçim size kalmış.
Aslında bir şans vermek istiyorum GameGaraj'a ama laptopta herhangi bir arıza olursa dert çekeceğimi hissediyorum. Eğer monster stokları yenilediğinde zam yaparsa GameGaraj'a olan rağbet artacaktır. Ben de bu durumda GameGaraj'a şans veririm gibi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
istersen burada detaylı incelemesi var oyun testleri kaç FPS aldığını buradan da görebilirsin ve monster da olan o bilgisayarında istersen inceleme videosunu bul ve karşılaştırabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı