Game Garaj Slayer 5XL nasıldır?

Labris

Femtopat

KafadanKontak

Centipat
Game Garaj özellik olarak Monster'dan daha iyi gibi duruyor. Hem ram, hem ekran boyutu hem de ekran kartı olarak. Yani bu fiyata bana hiç fena gelmedi. Ama tabi Game Garaj nasıl bir kasa kullanıyor, soğutması nasıl bilmiyorum. E bir de teknik servis hizmeti konuları nedir. Şansın varsa garantisi bitene kadar bir arıza bile vermeyebilir.

KS
KS
Labris

Labris

Femtopat
Hocam Game Garaj'ın kendi sitesinde 14.999 tl yani daha ucuz.
8gb ram 250 ssd li versiyonu ama hocam, takside de baya fark koyuyor kendi sitesi
Game Garaj özellik olarak Monster'dan daha iyi gibi duruyor. Hem ram, hem ekran boyutu hem de ekran kartı olarak. Yani bu fiyata bana hiç fena gelmedi. Ama tabi Game Garaj nasıl bir kasa kullanıyor, soğutması nasıl bilmiyorum. E bir de teknik servis hizmeti konuları nedir. Şansın varsa garantisi bitene kadar bir arıza bile vermeyebilir.
MSI ile çalışıp kasa vb üretimini onlara yaptırıyorlarmış. Müşteri hizmetleri beni düşündürüyor daha 1. yılını dolduruyor firma, ileride batarsa falan kime ulaşırım daye düşünüyorum bir yandan

KafadanKontak

Centipat
Yani ucuz etin yahnisi gibi bir durum tabii ki olabilir. Ama batacaklarını sanmam. Batsalar da artık laptoplar bazı standartları sağladığı için parça bazlı üreten firmaların garantisi altında yine devam edebilir güvenceniz. Valla 3050Ti nasıldır bilmem ama 3000 serisi olması DLSS ile çok büyük avantaj sağlıyor. RTX konusunda performans modlarında da oynanır herhalde.

TysonKing

Femtopat
Arkadaşlar n11 üzerinden alımını yapacağım bu gece bu bilgisayarın. Hayatımda ilk defa bilgisayar alıyorum kendime :) Herhangi bir şekilde pişman eder mi bu cihaz beni? Monster sömestr indirmi yapar belki diye beklemek daha iyi mi olur V18.1 modeli için?
Aldınız mı ?

Yeni konular

Yukarı