Game of Thrones final sezonu 2019'da

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Büyük hayran kitlesine sahip GoT dizisinin final sezonu yapılan açıklamayla 2019 yılında ve 6 bölümden oluşacağı açıklandı. Zaten bölüm sayılarını azalta azalta gittiler. Şimdi final sezonunu erteleyerek bitirmeye karar verdiler anlaşılan. Bakalım umarım bu beklemeye değer bir final olur.

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
@painkiller ikinci kitabı okuyorum henüz, ama öncesinden çok detaylı olarak olayları ve kitaplar ile dizi arasındaki farkları vs. araştırmıştım. Bunların yanında dizi biraz yavan kalıyor. Olan çoğu olayı bilmeme rağmen kitaplar heyecanlı ve akıcı ilerliyor benim için. Ama henüz dediğiniz farkların olduğu bölümlere gelmedim.

@Sercan1096 düşün dizi o kadar eksiklerine rağmen bu kadar tuttu. Aslında eksiklikler neredeyse birinci kitaptan itibaren başlıyor. Kitapta olan bazı karakterler yok dizide. Ama kitap olsun dizi olsun gerçekten çok keyifli izlemesi benim için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı