Game of Thrones S04E10 - The Children

Daha önce bol spoiler içeren bir yazı yazmıştım. Dediğim her şey oldu işte... :)
Fahişeyi babasının yatağında yakalayıp öldürdü. Babasını ok ile öldürdü. Kardeşi yardım etti. Varys gemi ile kaçırdı. Daha fazlasını yazmıştım hatta 5. sezonu da içeren... Ama izlerken gayet güzeldi. Dizide en çok ejderhalara üzüldüm. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bran Stark ve yol arkadaşlarını asıl kurtaran Coldhands'i göstermedikleri gibi kitapta gayet hayatta olan Jojen Reed'i de öldürdüler. GRRM'den beter bu dizi senaristleri.

Gayet güzel sezon finaliydi. Arya en başımdan beri favorimdi bakalım bravosda ne yapacak. Kardeşlerinin ve babasının intikamını alırsa tadından yenmez :D

Evet Martin dizi senaristleri arasında birlikte karar veriyorlar olaylara. Bence kitapla karşılaştırılması çok mantıksız çünkü roman olaylarının gelişmesi ile sinema birbirinden çok farklı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı