Game Pass 3 kişi kullanılır mı?

ardabicer06

Picopat
Daha fazla  
Merhaba

Biz 3 arkadaş Game Pass almayı düşünüyoruz. 1 hesaptan sıkıntı çıkmadan rahatça oynayabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kaç adımla yapabilirsiniz. Önceden açtığım bir konuda yazmıştım. Anlamadığınız yeri sorabilirsiniz.
İçinde Gamepass olan Microsoft hesabına giriş yapıyorsunuz ve Microsoft Store'dan Gamepass'te olan bir oyunu bulup indiriyorsunuz (Düşük boyutlu daha iyi olur. Among Us.). Oyun inerken Windows'un arama çubuğuna Sync yazıp eşitleme ayarını kapatıyorsunuz. Ondan sonra eğer yüklü değilse Microsoft Store'dan bilgisayarınıza Xbox Konsol Yardımcısı ve Xbox uygulamasını indiriyorsunuz ve bu iki uygulamaya da Gamepass'i kullanmak istediğiniz hesap ile giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra Gamepass'ten indirdiğiniz oyuna Xbox Konsol Yardımcısı'ndan bir kere giriş yapıp 15-20 saniye oynuyorsunuz ve düz Xbox uygulamasına girdiğinizde Gamepass giriş yapılmış hesaba da aktarılmış oluyor.

Birkaç adımla yapabilirsiniz. Önceden açtığım bir konuda yazmıştım. Anlamadığınız yeri sorabilirsiniz.
İçinde Game Pass olan Microsoft hesabına giriş yapıyorsunuz ve Microsoft Store'dan Game Pass'te olan bir oyunu bulup indiriyorsunuz (düşük boyutlu daha iyi olur. Among Us.). Oyun inerken Windows'un arama çubuğuna Sync yazıp eşitleme ayarını kapatıyorsunuz. Ondan sonra eğer yüklü değilse Microsoft Store'dan bilgisayarınıza Xbox konsol yardımcısı ve Xbox uygulamasını indiriyorsunuz ve bu iki uygulamaya da Game Pass'i kullanmak istediğiniz hesap ile giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra Game Pass'ten indirdiğiniz oyuna Xbox konsol yardımcısı'ndan bir kere giriş yapıp 15-20 saniye oynuyorsunuz ve düz Xbox uygulamasına girdiğinizde Game Pass giriş yapılmış hesaba da aktarılmış oluyor.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortak hesap mantığı kullanıyorum satan arkadaş forumda hatta sadece Store'dan Game Pass'i alan arkadaşın hesabına girdim ve Xbox uygulamasında kendi hesabıma girdim belki 100-200 kişi tek hesap kullanıyor sıkıntı çıkmadı @Nemai nin dediği gibi kompleks bir yönteme gerek olacağını sanmıyorum.

İki kişi aile hesabı ile kullanıyoruz. 3 olarak deneme şansım olmadı. Sıkıntı da olabilir.

Ortak hesap mantığı kullanıyorum satan arkadaş forumda hatta sadece Store'dan Game Pass'i alan arkadaşın hesabına girdim ve Xbox uygulamasında kendi hesabıma girdim belki 100-200 kişi tek hesap kullanıyor sıkıntı çıkmadı @Nemai nin dediği gibi kompleks bir yönteme gerek olacağını sanmıyorum.
Aynı yöntem ancak yazı uzun olduğu için kompleks gözüküyor. Direkt Xbox uygulamasına girmek bazen işe yaramıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı