Game Pass alınır mı?

Mert_ KOÇAK

Decapat
Yer
Ankara/Sincan
Daha fazla  
Meslek
Kendisi daha genç
Evet, arkadaşlar. Game Pass alma kararı verdim. Tam emin değilim. Oyun olarak neler var? Güvenli mi? Bir sıkıntı çıkar mı? Hangi oyunları oynayabilirim?
Yardımcı olabilirseniz sevinirim. PC için. Özellikle @körbiginar hocamın yardımı dokunabilir diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.
Sistemim:
Intel i5 10.nesil
16 GB RAM.
GTX 1660 Super 6 GB ekran kartı

Evet, arkadaşlar. Game Pass alma kararı verdim. Tam emin değilim. Oyun olarak neler var? Güvenli mi? Bir sıkıntı çıkar mı? Hangi oyunları oynayabilirim?
Yardımcı olabilirseniz sevinirim. PC için. özellikle @körbiginar hocamın yardımı dokunabilir diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.
Sistemim:
Intel i5 10.nesil
16 GB RAM.
GTX 1660 Super 6 GB ekran kartı.

Bana göre değmez Online oynanabilecek Sea of Thieves var onun dışında çoğunluk hikayeli.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. PC için. Özellikle @körbiginar hocamın yardımı dokunabilir diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.
Sistemim:
Intel i5 10.nesil
16 GB RAM.
GTX 1660 Super 6 GB ekran kartı
Güvenilirdir.

Elinizdeki sistem ile orada bulunan her şeyi rahatça açarsınız.
Kesinlikle alınır. Özellikle benim gibi kaliteli bir şeyler oynamak istiyor ama bütçeniz çok yoksa.
Ayriyeten içine EA Play de dahil. Öyle bir avantajı da var. Herhangi Bir sıkıntı çıkmaz. Arkasında Microsoft var sonuçta.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. PC için. özellikle @körbiginar hocamın yardımı dokunabilir diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.
Sistemim:
Intel i5 10.nesil
16 GB RAM.
GTX 1660 Super 6 GB ekran kartı.

Güvenli EA Play olması bir artı Forza Horizon 4, ori, güzel oyunlar var bence alınır.

Geri
Yukarı