Game Pass alınmalı mı?

Arpenix

Decapat
Daha fazla  
Doom ve Dead Cells oynamak istiyorum, Game Pass'de mevcutlar.

Şu an Doom Steam'de indirimde (45 TL), Dead Cells'i alırsam Epic Games üzerinden alacağım (40 TL).

İlk olarak Dead Cells almak istiyordum ama Epic Games'in sitesine girdiğim zaman Launcher'ını yükleyemiyorum.

Çoğu kişi Game Pass de birçok daha fazla oyun olduğunu söyleyip almamı önerebilir ancak yukarıda bahsettiğim oyunlar dışında diğerlerini oynamayacağım.

Güç içerisinde yapmam gereken önemli bir iş yoksa en az 2 saat oynayabilirim.
2 oyunu da bitirmek istiyorum, 1 ay yeterli bir süre olur mu?

Eğer internet hızınız iyiyse ve oynayacak zamanınız varsa alınabilir diğer oyunları da deneyebilirsiniz.

Hocam 2 oyun oynayacaksanız almanızı tavsiye etmem. Steam bakiyemi nakite çevirmek için %20 indirimle oyun satıyorum. Eğer ilgilenirseniz ilan konuma DC'nizi verebilirsiniz.

Cevaplarınız için teşekkürler.
Mobil veri ile girdiğimde epic games ve etailtr gibi siteler açıldı.

Sanırım modemin ayarlarında kara listeye alındılar, kaldırmayı deniyeceğim olmassa hard reset atıcam.

Modemi sıfırladım epic games ve etailTR'ye girebiliyorum.
2 oyunuda kütüphaneme ekleyeceğim.

Doom (2016) beklediğim beklentiyi pek fazla vermedi 30dk falan oynadım, silah upgrade etmek falan iyi güzelde iblisleri öldürürürken beklediğim vuruş hissinin hissedemedim.

Doom Eternal almak istiyordum maalesef sistemim yetersiz kalıyor, iade edip etailtr'den dead cells almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı