Game Pass almak mantıklı mı?

burwak58

Hectopat
Daha fazla  
FIFA 21 oynamak istiyorum. Ama günümüz şartlardan dolayı satın alamıyorum. EA Play-Xbox Game Pass aracılığıyla oynandığını öğrendim. Xbox Games Pass'e aylık olarak ödeme yaparak oyunlar oynuyormuşuz. Bunun mantığını tümüyle anlatır mısınız? Beni bu konuda beni aydınlatın kafam çok karıştı. Ekstra olarak bir şey sormak istiyorum. Xbox Game Pass aldım diyelim. FIFA 21'i bilgisayarıma indirmeden oynayabilir miyim? Sıra beklememe falan gerek var mı? Ya da oynama sürem kısıtlanıyor mu? Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler <3

FIFA 21 oynamak istiyorum. Ama günümüz şartlardan dolayı satın alamıyorum. EA Play-Xbox Game Pass aracılığıyla oynandığını öğrendim. Xbox Games Pass'e aylık olarak ödeme yaparak oyunlar oynuyormuşuz. Bunun mantığını tümüyle anlatır mısınız? Beni bu konuda beni aydınlatın kafam çok karıştı. Ekstra olarak bir şey sormak istiyorum. Xbox Game Pass aldım diyelim. FIFA 21'i bilgisayarıma indirmeden oynayabilir miyim? Sıra beklememe falan gerek var mı? Ya da oynama sürem kısıtlanıyor mu? Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler <3
Oyunu yüklemeniz gerekmekte. Aboneliğiniz bitene kadar 300 den fazla oyuna erişebilirsiniz.

Aldığınız zaman içindeki bütün oyunları ücretsiz oynuyorsunuz ama üyelik bitince oyunlarda
bitiyor ayrıca oyunu indirmeden oynayamazsınız.

Oyunu indirmeniz gerekiyor, yanlış hatırlamıyorsam yeni çıkan oyunlar hariç herhangi bir süre kısıtlaması yok.

Geforce Now ile Xbox Game'ı karıştırıyorsun sanırım. Xbox Game Pass sana aylık ücret karşılığı oyunları oynamana izin verir ve indirmen gerekir.
Geforce Now ise oyunları internet bağlantın sayesinde indirmeden uzaktan oynamanı sağlar ama oyunları satın alman gerekir.

FIFA 21 oynamak istiyorum.

O zaman sana sevindirici bir haber vereyim 23 Haziran'da FIFA 22 gelecek.

Xbox Games Pass'e aylık olarak ödeme yaparak oyunlar oynuyormuşuz.

Aylık para ödüyorsun o ay boyunca oyunların tamamına erişiyorsun.

Sıra beklememe falan gerek var mı?

Sıra diye bir şey yok.

Xbox Game Pass aldım diyelim. FIFA 21'i bilgisayarıma indirmeden oynayabilir miyim?

Oynamak istediğin oyunu önce bilgisayara indirmen lazım.

Ya da oynama sürem kısıtlanıyor mu?

Hayır.
Düzeltme: Kerem hocamın dediği doğru.

En son FIFA oyunları 10 saat sınırlı oluyor. Ayrıca Game Pass ile bittikten sonra bazen EA Play çalışıyor ya da oyun açılabiliyor. Şanslıysanız yüklediğiniz oyunu üyeliğiniz bittiğindede oynarsınız. Ayrıca internetten daha ucuza 2 aylık alabilirsiniz. Bu devirde zaten oyun alıcağına Game Pass almak en mantıklısı.

İnternette 2 aylık Game Pass kodunu ucuza satıyorlar direk Microsoft'tan almak yerine orlardan alabilirsin ucuza kapatırsın.

Geri
Yukarı