Game Pass EA Play Steam'e Bağlanır mı?

anifraxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, Xbox Game Pass'ime bağlı olan EA Play hesabını Steam'e bağlayabilir miyim acaba? Bildiğiniz üzere FIFA 23 güzel bir indirime girdi Steam'de. Almak istiyorum fakat EA Play üyeliği olan bir EA hesabı Steam'e bağlanırken sıkıntı çıkartır mı sizce? Deneyen var mı aranızda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den satın aldığınızda oyuna giriş yaparken istediğiniz EA hesabını bağlayabiliyorsunuz. Game Pass'e bağlı olması herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Hocam Game Pass aracılığıyla sahip olduğum EA Play'e, Steam üzerinden erişmek istiyorum fakat macOS kullanıcısıyım ve GeForce Now/Boosteroid üzerinden başlatabiliyorum oyunlarımı. İlk eşleme için sanırım Windows gerekiyor?

Steam'de ücretsiz EA oyunu "It Takes Two Friend Pass" ile Steam > EA geçişini yapabildim ama hala diğer EA Play oyunları için abonelik seçenekleri görünüyor. Oyunları başlatmak istediğimde No License uyarısı alıyorum.

Yani EA Play sahibi olduğumu Steam'e ispat edemiyorum.

Hocam Game Pass aracılığıyla sahip olduğum EA Play'e, Steam üzerinden erişmek istiyorum fakat macOS kullanıcısıyım ve GeForce Now/Boosteroid üzerinden başlatabiliyorum oyunlarımı. İlk eşleme için sanırım Windows gerekiyor?

Steam'de ücretsiz EA oyunu "It Takes Two Friend Pass" ile Steam > EA geçişini yapabildim ama hala diğer EA Play oyunları için abonelik seçenekleri görünüyor. Oyunları başlatmak istediğimde No License uyarısı alıyorum.

Yani EA Play sahibi olduğumu Steam'e ispat edemiyorum.
Benim konum biraz yanlış anlaşılmış galiba hocam.
Almak istiyorum fakat EA Play üyeliği olan bir "EA hesabı" Steam'e bağlanırken sıkıntı çıkartır mı sizce?
Game Pass'imde olan "EA Play"i Steam'e bağlamak değil, Game Pass'ıma bağlı olan EA hesabımı Steam hesabıma bağlamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı