Game Pass geri ödeme alma

Serosover

Centipat
PC için Game Pass almaya çalışırken hata alıyordum ve birkaç kere ödeme yapmaya çalıştım hepsinde aynı hatayı aldım. Daha sonra kartımın geçmişine bakınca 5 kere 6 TL çekildiğini gördüm. Bunun geri ödemesini nasıl alırım?

Microsoft canlı destek ile görüş yardımcı olurlar.
Ben aylar önce benzer bir problem yaşamıştım: Gamepass'a üye olup ilk ay kullandım amacım bir ay kullanıp ayrılmaktı fakat ayrılmayı unuttum yaklaşık 2 ay geçti tabii haliyle ikinci ayın ücretini kartımdan çektiler. Görüştüm durumu anlattım, ikinci ay GamePass'i hiç kullanmadığımı ve sistemi kötüye kullanmadığımı belirttim, kibar bir şekilde iade ettiler ve sorun olmadığını söylediler.

Aşağıdaki bağlantıya girdikten sonra Fatura ve hesaplar > Ödeme ve Fatura > Kişi seçeneklerini göster > İngilizce sohbeti başlat seçeneği ile canlı desteğe bağlanın ve durumu özetle anlatın yardımcı olurlar. İleri derecede İngilizceye gerek yok, lazım olunca çeviri de kullanırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı