Game Pass ile Steam'deki Gang Beasts beraber oynayabilir mi?

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Biliyorsunuz, 1-2 gün önce Game Pass'e Gang Beasts geldi. Ben Steam'den oynuyorum. Steam'de Gang Beasts'taki arkadaşlarla oynamak için Shift+Tab yapıp oradan oyuna davet et diyorduk. Game Pass ile Steam nasıl beraber oynayabilir?

Biliyorsunuz, 1-2 gün önce Game Pass'e gang beasts geldi. Ben Steam'den oynuyorum. Steam'de Gang Beasts'taki arkadaşlarla oynamak için Shift+Tab yapıp oradan oyuna davet et diyorduk. Game Pass ile Steam nasıl beraber oynayabilir?

Windows + g Xbox Game Bar üzerinden davet ediliyor/kabul ediliyor diye biliyorum Human: Fall Flat'ı öyle yapmıştım.

Biliyorsunuz, 1-2 gün önce Game Pass'e Gang Beasts geldi. Ben Steam'den oynuyorum. Steam'de Gang Beasts'taki arkadaşlarla oynamak için Shift+Tab yapıp oradan oyuna davet et diyorduk. Game Pass ile Steam nasıl beraber oynayabilir?
Hocam selamlar, bende aynı konuda takıldım da siz yapabildiniz mi sormak istedim.

Hocam selamlar, bende aynı konuda takıldım da siz yapabildiniz mi sormak istedim.
Yok hocam bulamadım, ancak konsol ile bilgisayar aynı sunuculara düşebiliyor. 3-4 maç deneme sonrası aynı maçı bulabilirsiniz diye düşünüyorum sizin için. Ben denemedim.

Geri
Yukarı