Game Pass nasıl kullanılır?

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Game Pass'ı şöyle biliyorum direkt GFN gibi abone olup oyun oynayabildiğimizi sanıyordum ama Forza Horizon 300 GB yer istedi. Bu Game Pass'ın olayı tam olarak nedir açıklayabilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde 100 lerce oyun olan bir oyun kütüphanesi. Aylık 39 TL miydi tam hatırlamıyorum işte onu verip 1 ay boyunca oradaki oyunları oynayabiliyorsun. Tabi kendi bilgisayarına indirip kendi bilgisayarını kullanarak oynuyorsun. Steam gibi düşün.

Bildiğim kadarıyla Game Pass kütüphanesindeki oyunları abone olduğun zaman aboneliğini yenilediğin sürece ücretsiz oynayabiliyorsun (abonelik ücreti hariç). Tabii oyunları yine de indirmek gerekiyor.

Game Pass'ı şöyle biliyorum direkt GFN gibi abone olup oyun oynayabildiğimizi sanıyordum ama Forza Horizon 300 GB yer istedi. Bu Game Pass'ın olayı tam olarak nedir açıklayabilecek olan var mı?

Game Pass oyunları tek tek satın almadan aylık ödeme ile 300 yakın oyunu oynamanız sağlar. Oyunlar bulut tabanlı değil direk bilgisayarınıza indirir.

İçinde 100 lerce oyun olan bir oyun kütüphanesi. Aylık 39 TL miydi tam hatırlamıyorum işte onu verip 1 ay boyunca oradaki oyunları oynayabiliyorsun. Tabi kendi bilgisayarına indirip kendi bilgisayarını kullanarak oynuyorsun. Steam gibi düşün.

Bildiğim kadarıyla Game Pass kütüphanesindeki oyunları abone olduğun zaman aboneliğini yenilediğin sürece ücretsiz oynayabiliyorsun (abonelik ücreti hariç). Tabii oyunları yine de indirmek gerekiyor.

Netflix mantığıyla çalışan oyun platformu işte. Aylık ücret ödeyerek oyunlara erişebiliyorsun.

Game Pass'te oyunların geçici lisansını alıyorsun gibi düşün. Oyunu yine indirmen gerekiyor. GFN gibi uzak bilgisayardan değil kendi bilgisayarından oynuyorsun.

Game Pass oyunları tek tek satın almadan aylık ödeme ile 300 yakın oyunu oynamanız sağlar. Oyunlar bulut tabanlı değil direk bilgisayarınıza indirir.

Sevmedim bu olayı abonelik almıştım, bilseydim almazdım.

Üyelik alıyorsun ve üyelik süresince üyeliğe dahil olan tüm oyunları sınırsızca oynayabiliyorsun. GamePass'te oyunları direkt olarak bilgisayarına veya oyun konsoluna indirirsin, GFN gibi internet üzerinden yayın yöntemiyle oynamazsın. Forza Horizon 5'in 300GB istemesi imkansız, kendisi 100-100GB civarı bir boyuta sahip. Siz başka bir şeyle karıştırmış olabilirsiniz.

Geri
Yukarı