Game Pass otomatik ödeme ile alınan Game Pass iade edilir mi?

Daha fazla  
Xbox Game Pass for PC almıştım oto ödemeyi kapatmayı unutmuşum dün para çekmiş. Nasıl iade edebilirim? Üyeliği iptal etmeyi denedim ama PC Game Pass için zaten ödeme yaptınız diyor.

Xbox Game Pass for PC almıştım oto ödemeyi kapatmayı unutmuşum dün para çekmiş. Nasıl iade edebilirim? Üyeliği iptal etmeyi denedim ama PC Game Pass için zaten ödeme yaptınız diyor.

Game Pass'i iptak edip para iadesi seçerek belkş alabilirsin iptal etmek için Google'a Game Pass iptal yaz Microsoft'un aitesine gir seni yönlendirdiği aiteye giriş yap ve sonra iptal et seçeneğine bas sana ya kalan hakkını kullan ya da para iadesi diyecek istediğini seç ama dediğim linke basarak yönlendirilen sitede oto ödemeyide kapatabilirsin.

Game Pass'i iptak edip para iadesi seçerek belkş alabilirsin iptal etmek için Google'a Game Pass iptal yaz Microsoft'un aitesine gir seni yönlendirdiği aiteye giriş yap ve sonra iptal et seçeneğine bas sana ya kalan hakkını kullan ya da para iadesi diyecek istediğini seç ama dediğim linke basarak yönlendirilen sitede oto ödemeyide kapatabilirsin.

İptal edemiyorum diyorum.

Evet iade edebiliyorsunuz. Kendim iade etmiştim ama nasıl hatırlamıyorum. Microsoft hesabının ayarlarından veyahut müşteri hizmetlerinden bir deneyin. Olmadı mail atın.
Hocam canlı destek ingilizce bu arada haber verelimde ordan iptal ettirebilir büyük ihtimal direk kartını kayıttan siliyorlar

Ben İngilizce konuşmayı bilmiyorum tek yazabilirim.
Hocam orasında yaoacak birşeyim yok canlıd estekle telefonlamı yoksa yazıylamı bilmiyorum deneyimlemedim e mail atabilirsin ama bence bakmazlar bile canlı destekte şansını dene büyük ihtimal yazıykadır çeviriden bakarak halledersin başka çözüm yok gibi yada bu ayıda oynayacaksın diğer ay iptal etmeyi deneyeceksin

Hocam orasında yaoacak bir şeyim yok canlıd estekle telefonlamı yoksa yazıylamı bilmiyorum deneyimlemedim e mail atabilirsin ama bence bakmazlar bile canlı destekte şansını dene büyük ihtimal yazıykadır çeviriden bakarak halledersin başka çözüm yok gibi ya da bu ayı da oynayacaksın diğer ay iptal etmeyi deneyeceksin

Ee denedim ama olmadı diyor ki sohbetler ve telefon aramaları para iadesi için uygun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı