Game Pass oyun önerisi

Assions

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
R7 5800H
Merhaba, Game Pass'im var. Fakat oynayacak oyun bulamıyorum. Bana Game Pass'te bulunan güzel vakit geçirebileceğim bir oyun önerebilir misiniz?
(Bu konuya istediğiniz zaman cevap yazabilirsiniz, sınırsız Game Pass üyeliğim var.)

Dead Cells, Hades, Skyrim, Deathloop, Dishonored 1-2, Record of Lodoss War, FIFA, Doom ve Doom Eternal, Mass Effect, Forza 4-5, Gears serisi vs.

Sınırsız game pass nasıl oluyor bu arada?
dead ceelsi hiç duymadım, sprinter cell gibi bir oyun mu? Satışını yaptığım için bende birsürü gamepass var.

Tetris effect, Forza Horizon 4-5, R6 aklıma gelenler.
r6ya bakacağım, forza 4 var fakat nasıl oynanıldığını ve nasıl zevk alındığını çözersem devam edeceğim :D

Hızlı biten oyunlar sizi çok yormaz keyif verir;
Tetris effect,
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's revenge,
FAR: Changing Tides,
My Friend Pedro,
Midnight Fight Express,
Inside,

Game Pass'ten çıktı ama A Plague Tale: Innocence oynamadıysanız oynamaya çalışın devam oyunu geliyor.

- Gears 5'i bitirdim. Şu an bende Gear of war 4'ü indiriyorum.
- Yakuza serisini oynamadıysanız oynamanızı tavsiye ederim.
- Assassin's Creed Odyssey
- Gears tactics => daha önce bu tarzda oyun oynamadıysanız denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.
- Hitman Trilogy
- Dragon Quest BUILDERS 2 => Minecraft'tan hallice ama daha prodüksiyonlu bir oyun benim hoşuma gitti. (Çok zamanınız varsa oynanır Minecraft gibi zaman sömüren bir oyun)
- Doom Eternal ve Serious Sam 4
- Hollow Knight ve Dead Cells herkesin keyif alabileceği tarzlar değil. Çabuk sıkılan biriyseniz roguelike oyunlara girişmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı