Game Pass oyunlarının dosyasına nereden erişilir?

turtahan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
işlemci: Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz 2.59 GHz
Ekran kartı: gtx1650ti
ram: 16gb
Meslek
bilgisayar mühendisliği öğrencisi
Merhaba bugün Xbox Game Pass üzerinden bilgisayarıma Sea of Thieves indirdim, lakin oyun ufak bir hata verdi şu anda onu çözmek için birkaç şey bulsam da çoğu dosya konumuna erişmem gerektiğini söylüyor. Ama Game Pass oyunlarının dosyasına nereden erişeceğimi bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Aşağıya aldığım hatayı da koydum direkt çözümü için bir şeyler de önerebilirsiniz. Windows 11 kullanıyorum.

1679058573155.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass oyunlarının dosyalarına erişmek mümkün değildir. Game Pass, bir abonelik hizmetidir ve kullanıcılar oyunları indirmeden doğrudan oynayabilirler. Oyunlar Microsoft sunucularında barındırılır ve kullanıcılar oyunları oynarken akış hizmeti kullanılır.

Hata kodunu araştırdım sorunun nedeni ve çözümü;

Game Pass'te P05 hatası, kullanıcının ödeme bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu gösterir. Bu hata genellikle ödeme kartının son kullanma tarihinin geçtiği veya kredi limitinin aşıldığı durumlarda ortaya çıkar. Sorunu çözmek için şu adımları takip edebilirsiniz:

1. Ödeme bilgilerinizi kontrol edin ve doğru olduğundan emin olun.
  2. Ödeme kartınızın kredi limitini artırın veya başka bir ödeme yöntemi kullanmayı deneyin.
  3. Game Pass aboneliğinizi yeniden başlatmayı deneyin ve ödeme bilgilerinizi güncelleyin.
  4. Eğer sorun devam ederse, Xbox müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı