Game Pass silinirse yüklü oyunlar silinir mi?

enes_yldrm_1

Hectopat
Daha fazla  
Game Pass'i silip geri yüklemem lazım ama bir sürü oyunum var. Şimdi eğer silersem yüklü olan oyunlarıma ne olur?

Sorun olmaz, yüklenen uygulamalar disk'e atılıyor sadece Launcher'ı siliyorsun.
Teşekkürler.
Sorun olmaz, yüklenen uygulamalar disk'e atılıyor sadece Launcher'ı siliyorsun.
Peki XBOX uygulamasını doğrulayabiliyor muyuz? (Steamdaki oyunları yaptığımız gibi) Çünkü silmemem gereken bir dosyayı sildim ve geri yükleyemiyorum.

Teşekkürler.

Peki XBOX uygulamasını doğrulayabiliyor muyuz? (Steamdaki oyunları yaptığımız gibi) Çünkü silmemem gereken bir dosyayı sildim ve geri yükleyemiyorum.
Aynısı benim başıma geldi sea of thieves dosyalarıyla oynarken sildim ve doğrulayamadım, tekrar indirmek zorunda kaldım. Olduğunu söylemişlerdi fakat ben bulamadım, büyük ihtimalle yok.
Teşekkürler.

Doğrulama özelliği gelmiş.

Son düzenleme:
Doğrulama nasıl yapıldığıyla ilgili video filan var mı? Bulamadım hiçbir yerde. Sadece dosya konumunu bulmayı gösteriyorlar galiba.
Gördüğüm kadarıyla belirli oyunlarda var. Crusaders Kings 3, Deep Rock Galactic gibi oyunlarda gördüm fakat diğerlerinde göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı