Game Pass Skyrim Türkçe yama

ferhat010

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda Xbox Game Pass aldım fakat oyunlara Türkçe yama yapamıyordum.
Ardından internette biraz araştırdıktan sonra Linux reader indirdim ve çoğu oyuna Türkçe yama yaptım.
Elder Scrolls v (Skyrim) adlı oyuna aynı işlemi yapamadım. Nasıl Türkçe yama yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun zaten modlanabildiği için hiç Linux reader vs gibi şeylerle uğraşmanıza gerek yok. Xbox uygulamasından Skyrimi bulup sağdaki üç noktaya basıp mod özelliğini açarsanız oyunun dosyalarına erişebiliyorsunuz. Aynı şeyi Falloutta da yapabilirsiniz. Ancak geçen hafta denediğimde bu iki oyun da bozuk. Entegrasyonu tamamlanmamış bence. İkisi de donuyor, tam ekran olmuyor, FPS kilidi oluyor ve sürekli crash hatası oluyordu bende.

Oyun zaten modlanabildiği için hiç Linux reader vs gibi şeylerle uğraşmanıza gerek yok. Xbox uygulamasından Skyrimi bulup sağdaki üç noktaya basıp mod özelliğini açarsanız oyunun dosyalarına erişebiliyorsunuz. Aynı şeyi Falloutta da yapabilirsiniz. Ancak geçen hafta denediğimde bu iki oyun da bozuk. Entegrasyonu tamamlanmamış bence. İkisi de donuyor, tam ekran olmuyor, FPS kilidi oluyor ve sürekli crash hatası oluyordu bende.
yeni gördüm modlama aletini ps de yokdu

Game Pass ile oynuyorum, mod olarak kurdum ama yarısından fazlası İngilizce geri kalanı Türkçe şeklinde çalışıyor mod. Bu sorunu çözebilen var mı?

Geri
Yukarı