Game Pass Ultimate nasıl kardeşlik yapılır?

AKBLT_25

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartım: ASUS TUF RTX 3060 12 GB v2, İşlemcim: Ryzen 5800X3D, Anakartım: MSI Mag X570S Torpedo Max , Güç Kaynağım: Xigmatek Shogun 750W 80 Plus Gold, Monitörüm: LG 27GN600-B, İşlemci Soğutucusu: Thermaltake TH240 ARGB Snow White Edition, Bilgisayar Kasası: Dark Guardian Pro Mesh
Gamepass Ultimate sahibiyim fakat PC için kullanıyorum. Şu anda sormak istediğim soru: Bu Gamepass Ultimate üyeliğimi kardeşlik yöntemiyle abimle paylaşmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Eğer mümkün ise nasıl Gamepass Ultimate üyeliğimi abim ile paylaşabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepass Ultimate sahibiyim fakat PC için kullanıyorum. Şu anda sormak istediğim soru: Bu Gamepass Ultimate üyeliğimi kardeşlik yöntemiyle abimle paylaşmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Eğer mümkün ise nasıl Gamepass Ultimate üyeliğimi abim ile paylaşabilirim?
Şifreyi vermen yeterli. Sonrasında o da kendi bilgisayarından kendi Xbox hesabı ile giriş yapacağından, oyunlardaki ilerlemeleriniz karışmaz.

Kardeşlik değil benim dediğim. Bu instagramda falan hesap satanlar alıyorlar bi Gamepass. 10 kişiye kadar sınır var. Mesela Forza satıyorum diyor 10TL'ye aynı hesabı 10 kişiye veriyor. Herkesin kendi ilerlemesi oluyor ama. Mantık o şekilde yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı