Game Pass vs PS+

nwqq1

Yoctopat
Daha fazla  
Bir PS4 Pro sahibiyim fakat oyunların pahalılığından dolayı bir servis satın almak istiyorum. Amacım Game Pass üyeliği satın almak için ikinci el bir One X almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir PS4 Pro sahibiyim fakat oyunların pahalılığından dolayı bir servis satın almak istiyorum. Amacım Game Pass üyeliği satın almak için ikinci el bir One X almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı ne yapmalıyım?

Gereksiz bence PS Plus oldukça iyi oyunlarla geliyor.

Bence de gereksiz. Yakın zamanda daha iyi oyunlar gelecektir PSP'ye. Bence PSP alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox'a ait bir geçmişiniz ve kütüphaneniz yoksa şu anda GamePass, PS Plus'a göre geride, Sony exclusive yapımları dahi PS Plus'ı seçmek için bir sebep.

Halo, Gears gibi serilere bağınız yoksa gereksiz, bir Xbox kullanıcısı olarak düşüncem bu yönde.

Xbox'a ait bir geçmişiniz ve kütüphaneniz yoksa şu anda Game Pass, PS Plus'a göre geride, Sony exclusive yapımları dahi PS Plus'ı seçmek için bir sebep.

Halo, Gears gibi serilere bağınız yoksa gereksiz, bir Xbox kullanıcısı olarak düşüncem bu yönde.

Satsak PS4 almak zorunda kalacağız hocam oda eski nesil :D

PS+ > Game Pass Microsoft bir hamle yapar gibi geliyor.

Zaten PS sahibisin. PS+ ile bütün oyunları sömür. Exclusiveleri Last of Us, God of War, uncherted falan ne varsa göm. RDR2 VE AC oynamadıysan ilk oynayacakların olsun. Sistemden gitme ihtimalleri çok yüksek. Bir 6 ay da falan çok rahat sistemi sömürürsün.

Sonrasın da P4'ü sat. 2. el Xbox cihazı bak. Bu sefer de Xbox tarafını sömür. Zaten 1 yıl sonra activison vs de gelir. EA Play'e de sahip. Yeni oyunları da çıkaracaklar. Microsoft'un PS'a karşı birkaç kaliteli oyunla hamle yapmasını umut ediyorum. Sadece Starfield ile kalmaz.

Bence de gereksiz. Yakın zamanda daha iyi oyunlar gelecektir PSP'ye. Bence PSP alın.
vitanın düşük satış yapmasından dolayı sony bir daha el konsolu yapmayacağız demişti
Gamepass Halo, Gears, (starfield henüz çıkmadı) Exclusive oyunları çok az hepside iyi yapımlar değil
Ps + Gow,tlou,Assassin's Creed Valhalla,Rdr.......... ayrıca PlayStation Exclusive oyunlara erişimin olucak.

Son düzenleme:

Hocam bence Series S alin hem yeni nesil ama artik Plus aldıysanız is işten geçmiş ama bence Plus'taki güzel oyunlari tukettikten sonra Series S almak mantikli.

Yeni konular

Geri
Yukarı