Game Pass'deki oyunlara mod ekleme nasıl yapılır?

Kaan.3535

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Game Pass almayı düşünüyorum fakat biraz araştırma yaptım ve Game Pass oyun dosyalarına erişime izin vermiyormuş. Oyunlara Türkçe yama yapmak istediğimde zor yapacağım ya da yapamayacağım. YouTube'da birkaç konu gördüm bununla ilgili. O da bazı oyunlarda işe yarıyormuş. Bir de bir yerde bir şey okudum. Bazı oyunlarda desteklenen modlar varmış. Oyun menüsündeki mod sekmesinden modu indirip oyunu Türkçe yapabiliyormuşuz. Bunu nasıl yapıyoruz? Direkt kendi mi yapıyor yoksa bu da mı uğraştırıyor? Bilen cevaplayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Desteklenen oyunlara mod kurmayı hiç denemedim ama Türkçe yama için bu yöntemi kullanabilirsiniz. En son denediğimde işe yarıyordu, birkaç oyunu bu şekilde yama yaparak oynayabilmiştim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Desteklenen oyunlara mod kurmayı hiç denemedim ama Türkçe yama için bu yöntemi kullanabilirsiniz. En son denediğimde işe yarıyordu, birkaç oyunu bu şekilde yama yaparak oynayabilmiştim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu gördüm.Bu bütün oyunlarda işe yaramıyormuş sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı