Game Pass'e güzel oyunlar gelir mi?

kyzael

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar, gelip de zaten güzel oyunlar var demeyin burada. Bir PS Deluxe'a bakıyorum bir Game Pass'a bakıyorum, gerçekten Game Pass bunun yanında çöplük gibi duruyor. Büyük oyunlar Game Pass'e de gelir mi? İlla elinizdekilere şükredin diyen bir kitle çıkar diye o işlere hiç girmeyin şimdiden söyleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir PS Deluxe'a bakıyorum bir Game Pass'a bakıyorum, gerçekten Game Pass bunun yanında çöplük gibi duruyor.
PlayStation'a özel oyunlar Gamepass'e gelsin diyorsun dolaylı yoldan. O imkansız işte.
Ayrıca Gamepass'in en büyük artısı Microsoft'un özel oyunları çıktığı an Gamepass'e gelecek. Sony ise böyle bir şey yapmayacak.
Microsoft'un elinde Bethesda ve Activision gibi büyük firmaların olduğunu unutmayın. Bu firmaların oyunları ilerde ilk günden Gamepass'e gelecek.

PlayStation'a özel oyunlar Gamepass'e gelsin diyorsun dolaylı yoldan. O imkansız işte.
Ayrıca Gamepass'in en büyük artısı Microsoft'un özel oyunları çıktığı an Gamepass'e gelecek. Sony ise böyle bir şey yapmayacak.
Microsoft'un elinde Bethesda ve Activision gibi büyük firmaların olduğunu unutmayın. Bu firmaların oyunları ilerde ilk günden Gamepass'e gelecek.
Hocam genelleme ps4 oyunları demiyorum; GTA V, RDR2 gibi.

Hocam genelleme ps4 oyunları demiyorum; GTA V, RDR2 gibi.
RDR 2 ve GTA V zamanında Gamepass'te de vardı sonra kalktı. Sonbaharda PS Plus'tan da kalkıyor RDR 2 ama.
"Interestingly, Red Dead Redemption 2 also has an expiry date but it isn't listed in the Last Chance to Play section just yet. It is said to leave PS Plus Extra on 20th September 2022."
😀

Geri
Yukarı