Game Pass'te HOI 4 DLC'leri var mı?

183206

Megapat
Makaleler
1
Oyunun Xbox Game Pass üzerindeki halinde DLC'ler mevcut mu? Oyunu oynamak istiyorum ancak DLC'ler çok pahalı. O kadar paraya başka oyunlar satın alırım.

Dahil değil. En azından starter pack alınması lazım. Aksi taktirde oyun çok boş gelecektir. Dilerseniz DLC'siz başlayın, sararsa (ki ne kadar sarar bilmem) alırsınız DLC'leri.

Dahil değil. En azından starter pack alınması lazım. Aksi taktirde oyun çok boş gelecektir. Dilerseniz DLC'siz başlayın, sararsa (ki ne kadar sarar bilmem) alırsınız DLC'leri.
DLC'leri aldıktan sonra oyun çok değişiyormuş ve alışması uzun sürüyormuş.
Bu yüzden başlayacaksam bütün DLC'leri alarak başlamak istiyordum ancak o kadar para da vermek istemiyorum.

DLC'leri aldıktan sonra oyun çok değişiyormuş ve alışması uzun sürüyormuş.
Bu yüzden başlayacaksam bütün DLC'leri alarak başlamak istiyordum ancak o kadar para da vermek istemiyorum.
Oyun değişiyor ama biraz da opsiyonel şekilde değişiyor. Çok fazla şeye erişim sağlayabiliyorsunuz ama bazı temel şeyler dışında kullanmazsanız single playerda sorun yaşamazsınız. Eğer oyunu merak ediyorsanız DLC'siz başlayın, daha sonrasında kararınızı verirsiniz. Hatta DLC'si olan arkadaş bulursanız onun kuracağı lobi üzerinden deneyimleyebilirsiniz DLC'leri.

Geri
Yukarı