Game Pass'ten devam etmek mi oyunu almak mı?

Utkucosmic

Hectopat
4 aydır Game Pass kullanıyorum oynadığım tek oyun Forza 5 başka oyun oynayacağımı da düşünmüyorum Game Pass özelinde singleplayer oyunlar hiç oynamıyorum diyebilirim.
Forza 5 standart 500TL Deluxe 650 premium 800 TL şu an indirimde. 11 gün sonra indirim bitiyor. Ek bilgi: Game Pass yabancılarda 10 dolar Ultimate ise 15 dolar. Yarın bir gün Game Pass'e zam gelebilir diye direkt oyunu almayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım tavsiyeleriniz neler? (Nays üyeliği ile 100 TL cashback alabiliyormuşum yani oyunu alma fiyatlarının 100 TL aşağısını düşünebiliriz direkt.)

Anladım sende al diyorsun hangi sürümünü tavsiye edersin?
Forza'dan bahsediyorsan pek anlamıyorum. Bildiğim kadarıyla oyun süresini uzatan bir şeyler barındırıyor içinde. Ayrıca yeni yarış türleri, araçlar vs. açıyor olabilir.

Forza'yı çok oynuyorum diyorsun, eh haliyle de bayağı seviyorsun. Bütçenden ayırabiliyorsan biraz araştırma yaparak paketlerin içeriklerini bulabilirsin. Hoşuna giderse en üst sürümünü alabilirsin indirimde.

Tam da şansınıza Forza Horizon 4 indirime girmiş. 5 ile arasında pek fark yok diyorlar, ona da bakabilirsiniz.

Forza'dan bahsediyorsan pek anlamıyorum. Bildiğim kadarıyla oyun süresini uzatan bir şeyler barındırıyor içinde. Ayrıca yeni yarış türleri, araçlar vs. açıyor olabilir.

Forza'yı çok oynuyorum diyorsun, eh haliyle de bayağı seviyorsun. Bütçenden ayırabiliyorsan biraz araştırma yaparak paketlerin içeriklerini bulabilirsin. Hoşuna giderse en üst sürümünü alabilirsin indirimde.

Tam da şansınıza Forza Horizon 4 indirime girmiş. 5 ile arasında pek fark yok diyorlar, ona da bakabilirsiniz.

4 Steam kütühanede var onu da bir süre oynadım Online oynamaktan zevk alıyorum ve 4'te oyuncu çok az oyuncu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı