Game Power warcry ASUS B550 F GAMING Wi-Fi uyumu

YEV0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Gamepower warcry kasa almayı düşünüyorum. Bunun yanında AMD prims fanımda var. Anakartım B550 F GAMING Wi-Fi 9 fanın kontrolcüsü var. Kontrolcünün girişi 5W 3 pinmiş. Anakartıma takabilir miyim takarsam prims fanım ile tüm fanlar uyumlu bir şekilde çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunuzun cevabını bilmiyorum ancak Warcry'ı almamanızı öneririm. Sanırım görünüşü sizi etkiledi ama hava akışı iyi değil. Bütçenizi belirtirseniz daha iyi modeller önerebiliriz.

Fanların ARGB bağlantısını anakarta yapabilirsin, ama Prism ile uyumlu oluyor mu bilmiyorum. Eğer Prism destekliyorsa olur, ama destekliyor mu bilmiyorum.

Bende kasayı tavsiye etmem.

Fanların ARGB bağlantısını anakarta yapabilirsin, ama Prism ile uyumlu oluyor mu bilmiyorum. Eğer Prism destekliyorsa olur, ama destekliyor mu bilmiyorum.

Bende kasayı tavsiye etmem.

Bütçem 1500 TL, ama bugün kararımı değiştirdim. Kasa fark etmez ama kasa fanı olarak Razer ekipmanlarımla bir bütün halinde kullanabileceğim Thermaltake markalı fanları almayı istiyorum sanırım Razer chorama özelliği kullanılabiliyormuş sadece Thermaltake markasında.

Alttaki yazılıma bir göz at, RGB senkronize için marka zorunluluğun olmaz.

Alttaki yazılıma bir göz at, RGB senkronize için marka zorunluluğun olmaz.

Vay be bende düşünüyordum farklı markaları tek bir RGB peogramında toplayan bir yazılım var mı diye Corsair RGB RAM'larım var şimdi bir deneyeceğim Razer ekipmanlarımla uyumlu olacak mı diye.

Geri
Yukarı