Game Satış güvenilir mi?

ShadoW4180

Picopat
Arkadaşlarım ve diğer birçok insan herhangi bir Steam hesabı oyun hesapları vs. şeyleri satmak veya satın almak için kullanıyor. Bu site güvenli mi, dolandırıcılık vs. var mı veya aranızdan kullanan oldu mu?

blavlmao

Centipat
Makaleler
1
Yer
Buradayım ama görürsen
Ben kullanıyorum, TC Kimlik No istiyor, ancak o da fatura kesmek için. Onun dışında kullanılabilir, güzel bir site.

Yusuf Metin

Picopat
Arkadaşlarım ve diğer birçok insan herhangi bir Steam hesabı oyun hesapları vs. şeyleri satmak veya satın almak için kullanıyor. Bu site güvenli mi, dolandırıcılık vs. var mı veya aranızdan kullanan oldu mu?
Ben daha geçen hesap satın aldım bir sorun çıkmadı. Güvenilir site.

Nzbngb

Zeptopat

Elbeteki güvenilir bu tür siteler sahibinden vb. gibi aracı sitesi değildir bunlar kendileri bizzat satıcıdır o yüzden güvenilir.

blavlmao

Centipat
Makaleler
1
Yer
Buradayım ama görürsen
Elbeteki güvenilir bu tür siteler sahibinden vb. gibi aracı sitesi değildir bunlar kendileri bizzat satıcıdır o yüzden güvenilir.
Yoo, kendi sitesinde bile yazıyor satıcılar ve alıcılar arasındaki güvenii sağlamak için kurulmuştur diye.

Nzbngb

Zeptopat
Yoo, kendi sitesinde bile yazıyor satıcılar ve alıcılar arasındaki güvenii sağlamak için kurulmuştur diye.

Ztn öyle ama demek istediğim mesela sahibinden gibi siteden ürün alinca sorunlu olabilir ancak bu sitede Steam hesabi alirken adamlar kontrol ediyor ve eğer güvenilirse sana satıyor zaten kimlik alma sebebide budur.

Yukarı