Game Satış güvenilir mi?

PaRaDoKs

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Valorant oyuncusuyum silah skinim olmasını istiyorum ama Valorant mağazasındaki çoğu skin biraz pahalı. Ben de silahların normal sadeliğinden çok sıkıldım. Game satış sitesinden skinleri olan bir hesap almaya karar verdim fakat siteye yeni kayıt oldugum için pek bilmiyorum. Eger bu forumda Game satıştan alışveriş yapan birisi varsa alım sürecinin nasıl işlediği hakkında beni bilgilendirebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet güvenilir. Gittigidiyor mantığında çalışıyor. Site aracı oluyor, siz ürünü doğru şekilde teslim aldığınızı beyan edene kadar ürün bedelini kendinde tutuyor. Siz onay verdiğinizde satıcıya aktarıyor. Yüksek ihtimalle sıkıntı yaşamazsınız.

Herkes kendi mağazasını açtığı için satıcıdan satıcıya değişir ama genel olarak güvenilir site. Sen onaylamadan parayı satıcının hesabına geçirmiyor. Ama tabii hesabı aldıktan 1 hafta sonra ne olur bilemeyiz. Biraz şansa bağlı.

Satış yapabilmek için kimlikleri ve fotoğraflarıyla kayıt oluyorlar diye biliyorum. Güvenilir gibi geldi bana.

Hesap satışı var. Takas sistemi ile skin değişimi yok. Valorant point kendi ürünleri.
Satışı havuzda tutarak gerçekleşiyor. Satış tamamlandıktan sonra satıcıya geçiyor.

Öncelikle merhaba. Valorant oyuncusuyum silah skinim olmasını istiyorum ama Valorant mağazasındaki çoğu skin biraz pahalı. Ben de silahların normal sadeliğinden çok sıkıldım. Game satış sitesinden skinleri olan bir hesap almaya karar verdim fakat siteye yeni kayıt oldugum için pek bilmiyorum. Eger bu forumda Game satıştan alışveriş yapan birisi varsa alım sürecinin nasıl işlediği hakkında beni bilgilendirebilir misiniz?
Satış yaptım alış yaptım her seferinde kusursuzdu canlı desteği ayrı hoş öneririm.

Ben o siteden hesap alınmasını asla tavsiye etmem, he mesela CS:GO skin alabilirsin, PUBG uc alabilirsin ama Steam hesabı, Riot hesabı alma. Site güvenilir ama satıcı değil, birkaç kere denk geldim sattıkları hesabı Steam destekle geri almışlar, sen istersen şifre falan her şeyi değiştir her türlü hesabı geri alır. Bu yüzden önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı