Game Satış güvenilir mi?

7-8 kere oyun hesabı almıştım Cp 2077 falan hiç birinde sorun yaşamadım. Onaylı mağazalardan alın.
Ben o siteden hesap alınmasını asla tavsiye etmem, he mesela CS:GO skin alabilirsin, PUBG uc alabilirsin ama Steam hesabı, Riot hesabı alma. Site güvenilir ama satıcı değil, birkaç kere denk geldim sattıkları hesabı Steam destekle geri almışlar, sen istersen şifre falan her şeyi değiştir her türlü hesabı geri alır. Bu yüzden önermiyorum.
Gold ve onaylı mağazadan alırsan öyle olmaz hoca kimlik numaraları falan oluyor. Birisi konu açmıştı burada minecraft hesabının şifresini değiştirdi sonra hesabı geri verdi diye 2500 Tl'lik dava açmışlardı.

Öncelikle merhaba. Valorant oyuncusuyum silah skinim olmasını istiyorum ama Valorant mağazasındaki çoğu skin biraz pahalı. Ben de silahların normal sadeliğinden çok sıkıldım. Game satış sitesinden skinleri olan bir hesap almaya karar verdim fakat siteye yeni kayıt oldugum için pek bilmiyorum. Eger bu forumda Game satıştan alışveriş yapan birisi varsa alım sürecinin nasıl işlediği hakkında beni bilgilendirebilir misiniz?

Valorant'tan skin alın hesap alım satım yasak benim başım belaya girdi sizinde girmesin hocam site güvenilir.

Ben o siteden hesap alınmasını asla tavsiye etmem, he mesela CS:GO skin alabilirsin, PUBG uc alabilirsin ama Steam hesabı, Riot hesabı alma. Site güvenilir ama satıcı değil, birkaç kere denk geldim sattıkları hesabı Steam destekle geri almışlar, sen istersen şifre falan her şeyi değiştir her türlü hesabı geri alır. Bu yüzden önermiyorum.
Öyle şeylerde direk belgelerle gamesatışla görüşmesi lazım gereğini yaparlar.

@reddline

Hayır yapmıyorlar, verdikleri cevap aynen şu:

Sitemiz üzerinden yaptığınız Hesap Satışı işlemleri kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. GameSatış olarak hesap satışlarında alıcı ve satıcı arasında güvenli bir alışveriş ortamı sağlamaktayız. Hesap alma işlemlerinizde ödemeniz, satın almış olduğunuz hesabı teslim aldığınızı belirtene kadar güvenli bir şekilde GameSatış tarafından saklanır. Bu işlemi onay verildiği zaman ödeme GameSatış tarafından Satıcıya aktarılır. GameSatış yalnızca alıcının ödemesini işlem tamamlanana dek korumakla yükümlüdür. İşlem tamamlandıktan sonra Alıcı ve Satıcı arasında oluşabilecek sorunlardan GameSatış sorumlu tutulamaz. Satın aldığınız hesaplarda sorun yaşadığınızda hukuksal yollardan hakkınızı aramanız durumunda GameSatış ilgili yasal kurumlara satıcı bilgilerini aktarılacaktır. Kişisel Verilerin Korunması kanunu gereğince üyelerin bilgileri GameSatış tarafından diğer üyelere paylaşılmamaktadır.

Yani diyor ki mahkemeye giderseniz bilgilerini paylaşırım, onun haricinde elimden bir şey gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı