Game Satış paket oyun nasıldır?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Arkadaşlar merhaba. Twitch platformunda yayın yapıyorum birkaç aydır tanıdığım izleyicim bana Microsoft Store hesabı vermek istedi. Bu siteden 3 oyunlu paket satın alınmış kendisinin Forza Horizon 4 için bilgisayarının yetersiz kaldığını söyledi, sen kullanabilirsin dedi. Fakat bu hesaplar nasıl oluşturuluyor vs. Bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Hesabı alsam oyuna girsem yayınını yapsam bir sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Twitch platformunda yayın yapıyorum birkaç aydır tanıdığım izleyicim bana Microsoft Store hesabı vermek istedi. Bu siteden 3 oyunlu paket satın alınmış kendisinin Forza Horizon 4 için bilgisayarının yetersiz kaldığını söyledi, sen kullanabilirsin dedi. Fakat bu hesaplar nasıl oluşturuluyor vs. bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Hesabı alsam oyuna girsem yayınını yapsam bir sorun yaşar mıyım?

Şöyle olur eğer Microsoft hesabı ise sıkıntı olmaz ama Steam olursa olabilir bu paket hesaplar ortak hesaptır bir kişi alıp 10 kişi oynar satan kişi buradan karını çıkarır ya da zararını bir de Twitch isminizi verir misiniz?

Şöyle olur eğer Microsoft hesabı ise sıkıntı olmaz ama Steam olursa olabilir bu paket hesaplar ortak hesaptır bir kişi alıp 10 kişi oynar satan kişi buradan karını çıkarır ya da zararını bir de Twitch isminizi verir misiniz?
İzleyici arkadaşım microsoft store hesabı olduğunu söyledi. Gmail uzantılı bir mail adresi mevcut. Tabi ki Twitch hesabım gemiciadam olarak bulabilirsiniz. :) Siteye girip kontrol ettim satışı yapılan bir çok oyun varmış bu şekilde. Yasal olup olmadığını bilmiyordum sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı