Gamebooster GB-2428ff alınır mı?

Genel olarak kasanın kalitesi düşük geldi.

Düşük kalitede zaten. Buyur aynı kasanın kullanıldığı birkaç fason markanın monitörü.

Klasik Game booster kalitesi işte.

Ben hala alınmaması ve önerilmemesi taraftarıyım. O monitörü alacağıma AOC spu/bk,HP Omen 25i, G24F2 veya Dell G2422HS alırdım. Arada atladığım bazı monitörler de var ama uzun uzun modellerin hepsini yazmanın da anlamı yok.

Neden alınmaması gerektiğine dair gerekli teknik açıklamalar konu içinde mevcut. Hala hoşuna gitti ise söyleyecek sözüm yok sağlıkla kullan hocam.

Son düzenleme:
Evet geldi birkaç gündür kullanıyorum, en başta şunu belirteyim ekran kartım(750 Ti)da DisplayPort çıkışı olmadığı için(şu an kart bakıyorum en kısa sürede değiştireceğim) HDMI üzerinden 144Hz'e kadar kullanabildim, yani 280 Hz i şu an deneyimleyemedim, onun dışında;
Artıları(bana göre):

Renkler gerçekten çok canlı ve çok güzel.

Işık sızması vs kesinlikle yok.

Ölü pixel yok.

Ekran modları arasında geçiş yaparken renk ayarlarının gerçekten çok başarılı ayarlandığını hissediyorsunuz.

Ses düzeyi çok yüksek olmasa da en azından hoparlörü olması.

Kendi içinden kaliteli DisplayPort kablosu çıkması.

Eksileri(yine bana göre);
Monitörün hareket kabiliyeti çok kısıtlı.
Pivot özelliğinin olmadığını biliyordum ama yukarı aşağı oynama açısı az.

Bence en önemlisi MPRT'yi açınca parlaklığını düşmesi çok saçma ve az bir şey de azaltmıyor bayağı bir kararıyor, vibrangeden ayar yapıp arttıranlar olmuş ama ben öyle yapınca yine tatmin etmedi, bu sorun yazılımla düzelecek bir şey mi bilmiyorum ama kesinlikle olmaması gereken bir şey, saçmalık. Ve bir şekilde düzelmesi lazım.

Genel olarak kasanın kalitesi düşük geldi ama fiyatı da göz önünde bulundurursak o kadar da rahatsız etmedi.

Diğer moitörlerde de böyle mi bilmiyorum ama ayakları çok uzun gibi geldi oyun oynarken monitörü kendime çok yaklaştırmaya alıştığımdan dolayı mouse sürekli ayağa çarpıyor, şahsen kare ayağı tercih ederdim.

Onun dışında çok memnunum, konuda bahsettiğimiz diğer moitörlerden iyi midir? Bilmem ama gerçekten iyi monitör, belki daha iyisini kullanan birine güzel gelmeyebilir ama 2006 da üretilmiş 59Hz Acer monitörde geçince beni çok mutlu etti😂😂, bir daha alsam o fiyata büyük ihtimal yine bunu alırdım ama ikinci monitör alarak bir monitör alsaydım Gigabyte G24F-2 alırdım, kullandığımdan değil, herkes çok övdüğünden hala içimde acaba nasıl bir monitör diye merak var. Şimdilik bu kadar bir de 280Hz deneyimledikten sonra ekleme yaparım asıl konu orada çünkü, bu konu içerisinde fikir veren yardımcı olan herkese de teşekkür ederim.
Yine yazmayı unuttuğum merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.

MPRT modunu açınca parlaklık düşmesinin sebebi monitör içindeki ışıkları kapatıyor 1 ms moduna geçıyor.

MPRT modunu açınca parlaklık düşmesinin sebebi monitör içindeki ışıkları kapatıyor 1 ms moduna geçıyor.

Hocam kafadan zorun mu var? bana sabahtandır emoji spamlıyorsun.

Bir durum varsa söyle gecelere kadar uğraşırız birbirimizle. Sorun yok benim açımdan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı