Gamebooster GB-L06B alınır mı?

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Gamebooster GB-L06B.
Alınır mı? Soğutması fiyatına göre nasıl bütçem 350 TL bu fiyata en iyi kasa bu mudur öneriniz varsa söyleyin RGB önemli değil ama fan sayısı ve soğutması iyi olsun yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yordum bayağı sizi de, malzeme kalitesi çok mu önemli acaba hocam?
Konu cevaplamayı özlemiştim. Kasa malzeme yapısı ve mühendislik önemli unsurdur. Kasayı toplarken ki kolaylıkları bulamayabilirsiniz. Malzeme kalitesi ise parçaların sağlam duruşundan dolayı da önemli aslında. Hava akışı iyi olması, malzeme kalitesini biraz göz ardı ettirebiliyor. Yeni soru için konu için lütfen!

Hocam yordum bayağı sizi de, malzeme kalitesi çok mu önemli acaba hocam?

Ben o kasayı sordum ama almadım. Sharkoon RGB Flow aldım sana da öneririm fiyatları hemen hemen aynı İncehesap'ta ucuz Sharkoon RGB Flow. Kasa kalitesi önemli değil iyi soğutsun yeter demiştim ama kalite gerçekten fark ediyor. Sharkoon RGB Flow'un ön kapağının yarısı mesh o da iyi hava akışı sunuyor bence Sharkoon al. Kaliteli alman Mali.

Ben o kasayı sordum ama almadım. Sharkoon RGB Flow aldım sana da öneririm fiyatları hemen hemen aynı İncehesap'ta ucuz Sharkoon RGB Flow. Kasa kalitesi önemli değil iyi soğutsun yeter demiştim ama kalite gerçekten fark ediyor. Sharkoon RGB Flow'un ön kapağının yarısı mesh o da iyi hava akışı sunuyor bence Sharkoon al. Kaliteli alman Mali.

Hocam önden pek hava alamaz gibi ama biraz araştıracağım. Gerçi güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı