Gamebooster GB-L06B Kasa için fan önerisi

Evet beyaz biraz sırıtır ben seçenek olduğu için sunmak istedim.
Evet p olan modeli alacaksınız.
Diğer F modeli kanat yapısından dolayı biraz daha radyatör soğutmada fark eder normal kasa için önermem sesli olur. Ama sessiz ve kasa fanı olarak p daha iyi devir aralığıda yüksek.

Bir de link bulursam kendi sitesinde vardı orada tabloda daha anlaşılır atarım.

Fanlardan bayağı anlıyor gibisiniz. Çok yardımcı oldunuz. Bunlar dışında fanlarla ilgili herhangi bir sorum olursa size özelden yazmamın bir sakıncası var mı? Ayrıyetten yardımların için tekrardan teşekkürler sabah sizden gelen dönüşe göre siparişi vereceğim. Yüksek ihtimal gümrükle falan uğraşmamak adına yurtiçinden veririm siparişi eğer varsa.

Fanlardan bayağı anlıyor gibisiniz. Çok yardımcı oldunuz. Bunlar dışında fanlarla ilgili herhangi bir sorum olursa size özelden yazmamın bir sakıncası var mı? Ayrıyeten yardımların için tekrardan teşekkürler sabah sizden gelen dönüşe göre siparişi vereceğim. Yüksek ihtimal gümrükle falan uğraşmamak adına yurtiçinden veririm siparişi eğer varsa.

Evet tek başıma sistem topladım yani bilgili sayılırım.
Sorun olursa etiket atıp sorabilirsin.
Hayır sen gümrük ile uğraşmıyorsun sadece ödeme adımında T.C. Kimlik numaranı soruyor oraya yaz gerisini Amazon kendisi uğraşıyor sen normal yurtiçinden sipariş vermiş gibi geliyor.
Teslimat süresi yoğunluğa göre değişiyor onu göz önünde bulundur.

Evet tek başıma sistem topladım yani bilgili sayılırım.
Sorun olursa etiket atıp sorabilirsin.
Hayır sen gümrük ile uğraşmıyorsun sadece ödeme adımında T.C. Kimlik numaranı soruyor oraya yaz gerisini Amazon kendisi uğraşıyor sen normal yurtiçinden sipariş vermiş gibi geliyor.
Teslimat süresi yoğunluğa göre değişiyor onu göz önünde bulundur.

Doğru mu bilmiyorum fakat 2 adetten fazlada sorun oluyormuş diye okudum. Ben 4 adet alacağim 1 egzoz 3 ana fan.

Hocam anakartın fan sınırı var ama 4 adet sınır ile olmaz. Sisteminin diğer bileşenleri söylersen belki PSU'dan dolayı yetersiz kalabilir diye demişlerdir.

550W Corsair PSU var sanmam o yüzden olacağını belki eski tarihli bir konudur ve ben onu hatırlıyorumdur. Gümrük kuralları değişmiş olabilir. (yazışmaları tekrar okudum da yanlış anlamış olabilirsiniz hocam kasada 2 fan sınırı var değil gümrükten geçerken 2'den fazla satın alımda sorun oluyor demişti.)

550W Corsair PSU var sanmam o yüzden olacağını belki eski tarihli bir konudur ve ben onu hatırlıyorumdur. Gümrük kuralları değişmiş olabilir. (yazışmaları tekrar okudum da yanlış anlamış olabilirsiniz hocam kasada 2 fan sınırı var değil gümrükten geçerken 2'den fazla satın alımda sorun oluyor demişti.)

Pardon hocam dikkatli okumadım.
Yok hocam Amazon'dan alıyorsun satıcı o şahıstan almıyorsun şirkettir herhangi bir soru olursa onlar sorumlu ben 2 tane anakart aldım ucuz bir şeyde değildi olsa bana sorun olurdu. Amazon üyeliğin olsun o dediğim linklerdekini al.

Geri
Yukarı