GameBooster GB L06B nasıldır?

Şu an da aynı model kasayı Imzam'daki sistemle kullanıyorum.
Sıvı soğutma olarak sadece 120mm takabilirsiniz.
240mm soğutucuyu sığdırmaya uğraşmaya yaklaşık 4 saat uğraştım.
Ürünün ön kapağına bastırınca gıcır gıcır ses çıkarıyor.
Ve malzeme kalitesi olarak berbat diyebilirim.
Zamanın da 400 TL'ye Hepsiburada üzerinden almıştım.
Keşke 200 TL daha fazla verip MSI Mag Forge 100R gibi bir kasa almadığıma pişmanım.
İleride yeterli bütçem olduğunda ilk işim iyi ve geniş bir kasaya geçmek olacak.

Şu an da aynı model kasayı Imzam'daki sistemle kullanıyorum.
Sıvı soğutma olarak sadece 120mm takabilirsiniz.
240mm soğutucuyu sığdırmaya uğraşmaya yaklaşık 4 saat uğraştım.
Ürünün ön kapağına bastırınca gıcır gıcır ses çıkarıyor.
Ve malzeme kalitesi olarak berbat diyebilirim.
Zamanın da 400 TL'ye Hepsiburada üzerinden almıştım.
Keşke 200 TL daha fazla verip MSI Mag Forge 100R gibi bir kasa almadığıma pişmanım.
İleride yeterli bütçem olduğunda ilk işim iyi ve geniş bir kasaya geçmek olacak.

Peki girişlerde problem yaşadınız mı? Kulaklık USB vs.

Peki girişlerde problem yaşadınız mı? Kulaklık USB vs.

Girişlerde hiçbir sorun yaşamadım.
Cızırtılı ses gibi sorunlar yaşamadım.
Ayrıca kule tipi soğutma olarak sadece 157mm destekliyor.
O aralıklar da ise MSI Frozr L ve S modelleri bulunuyor.
Frozr S modeli ise ucu ucuna kurtarıyor.
Ben bu sebepten dolayı sıvı soğutma tercih ettim.
Fakat üst bölümüne 240mm sıvı soğutmanın sığacağını sanarak almıştım ama en alta ekran kartıyla PSU arasına monte ettim.

Fakat üst bölümüne 240mm sıvı soğutmanın sığacağını sanarak almıştım ama en alta ekran kartıyla PSU arasına monte ettim.

Bu yaza kadar ekran kartsız kullanacağım. M.2 SSD kullanacağım harddisk yok yani. Sizce uygun olur mu? Bir de RTX 2060 bu kasaya uyar mı?

Hocam ben çok öyle fan falan sevmiyorum öyle derdim yokta sadece düzgün uzun ömürlü olsun yeter şimdi işime kurt düştü siz böyle deyince. YouTube incelemelerde bitiş kulaklık girişi falan sorun çıkarttı yazmış anakart tam oturmuyor yazmış vs.

Son düzenleme:
Bu yaza kadar ekran kartsız kullanacağım. M.2 SSD kullanacağım harddisk yok yani. Sizce uygun olur mu? Bir de RTX 2060 bu kasaya uyar mı?

Hocam ben çok öyle fan falan sevmiyorum öyle derdim yokta sadece düzgün uzun ömürlü olsun yeter şimdi işime kurt düştü siz böyle deyince. YouTube incelemelerde bitiş kulaklık girişi falan sorun çıkarttı yazmış anakart tam oturmuyor yazmış vs.

Evet, hocam anakart olarak B450M-K kullanmama rağmen Anakart'ı vida deliklerine oturtamadım.
Şu an anakart sabit fakat ileri geri gidip gidip geliyor.
Eğer aldıysanız iade etmeyi düşünebilirsiniz.
Kasayla çok işim olmaz çok da uğraşmam derseniz size çok sıkıntı çıkaracağını sanmam.
Bu sizin 2. sorunuzun cevabıydı.
Bu hangi model ekran kartını kullandığınıza bağlı mesela Sapphire markasının Pulse modeli gibi.
Ekran kartınız 2 fanlıysa ve öyle çok da uzun bir yapısı yoksa sığacaktır.
Ben Sapphire Pulse RX 5600 XT ile kullanıyorum.
RTX 2060'dan daha güçlü bir model olmasına rağmen sığıyor.
O konuda çok endişeniz olmasın.
Not: 3 fanlı modeller sığmayabilir.

Evet, hocam anakart olarak B450M-K kullanmama rağmen Anakart'ı vida deliklerine oturtamadım.
Şu an anakart sabit fakat ileri geri gidip gidip geliyor.
Eğer aldıysanız iade etmeyi düşünebilirsiniz.
Kasayla çok işim olmaz çok da uğraşmam derseniz size çok sıkıntı çıkaracağını sanmam.
Bu sizin 2. sorunuzun cevabıydı.
Bu hangi model ekran kartını kullandığınıza bağlı mesela Sapphire markasının Pulse modeli gibi.
Ekran kartınız 2 fanlıysa ve öyle çok da uzun bir yapısı yoksa sığacaktır.
Ben Sapphire Pulse RX 5600 XT ile kullanıyorum.
RTX 2060'dan daha güçlü bir model olmasına rağmen sığıyor.
O konuda çok endişeniz olmasın.
Not: 3 fanlı modeller sığmayabilir.

Teşekkür ederim hocam. Bende B460M-A PRO var. Micro ATX anakart. Bir sorun olacağını sanmıyorum. Ha sıkıntı yaşadık iade ederiz artık.

Yerinde olsam Zalman i3 mesh alırım malzeme kalitesi olarak bundan çok daha iyi Game Booster'dan.
Forumda görüyorum çünkü adam alıyor 1-2 sene kullanıyor sonra pişman oluyor çok tanıdığım var böyle. Bilindik marklara yönelin.

Yerinde olsam Zalman i3 mesh alırım malzeme kalitesi olarak bundan çok daha iyi Game Booster'dan.
Forumda görüyorum çünkü adam alıyor 1-2 sene kullanıyor sonra pişman oluyor çok tanıdığım var böyle. Bilindik marklara yönelin.

Sipariş verdim artık 😌 bakalım gelince bir problem çıkma ise idare eder.

Geri
Yukarı